Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Country_Kicker (LTU)


control

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5686 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Guest

O rašo baltai? Man reikėtų,kad žaliai rašytų,nesiderina kažkaip [eyes.gif] Nes pas mane viskas žaliai [eyes.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
Guest Paulius

Krc kai ziaurus kam ten tuos zmogelius is kitu saliu kick reikia tik dziaugtis kad jei ateina juk tada net zinosi gal tavo srw populeriausias kokioje nigerijije

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
Krc kai ziaurus kam ten tuos zmogelius is kitu saliu kick reikia tik dziaugtis kad jei ateina juk tada net zinosi gal tavo srw populeriausias kokioje nigerijije

Gerai tu čia. ;DD Bet visai teisingai. ;]

Nu nežinau,kad nigerai nelabai šį žaidimą lošia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Paulius
Krc kai ziaurus kam ten tuos zmogelius is kitu saliu kick reikia tik dziaugtis kad jei ateina juk tada net zinosi gal tavo srw populeriausias kokioje nigerijije

Gerai tu čia. ;DD Bet visai teisingai. ;]

Nu nežinau,kad nigerai nelabai šį žaidimą lošia :)

Losia ir nygeriai cs bet ypac rusai ir slovakai megsta lt servus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Man atrodo,kad Rusijoi mažiau vaikų žaidžiančių CS,o šis pluginas mano nuomone nereikalingas,nes tada jeigu jo nedėsi gali populerėti tavo serveris kitose šalyse :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5686 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...