Peršokti į turinį

del srw


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sw all as naudoju akskiekno ta kaip cia pasakius esu naujokas ant sa-mp tai to akip cai pasakius admin packa noriu suzinoti 2 dalygu duosiu 20flt uz viena klasuima atsakiusiam zmogu jei 2 klausimus atsakys tai 40 flt gaus

1.noriu suzinoti kur riek eit kad pvz pataisyti rasymo klaidas pvz kai zmogus prisijungia sone raso pvz [info] Pgr admino skype: cia akip pvz

2.kaip riek sitrinti visa informacija pvz kai zmogus nusiperka nama bet ten nu supratot ne amno admin apckas turbut zmones pirkosi namus tai kaip man istrinti tu zmoniu namus kad vel butu parduodami. o **** kiek dauk prirasiau :D

papildau 3 klausima

3.kaip padaryti kad eitu zmonem eiti y pastatus ne su alt o su enter

jei atsakysit y visus 3 klasuimus tai gaus 80 flt

4. ka reik rasytri kad pvz padaryti sa-mp serveryje pvz taxsi firmos direktoriumi arba pakviesti zmogu su direktoriaus pakvietimu yt darba

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas.Galiu atsakyti į tavo pirmą klausimą.

"1.noriu suzinoti kur riek eit kad pvz pataisyti rasymo klaidas pvz kai zmogus prisijungia sone raso pvz [info] Pgr admino skype: cia akip pvz"

1.Eik į savo serverio aplanką.

2.Atsidaryk pawno aplanką ir spausk pawno.exe

3.Viršuje,kairiame kampe yra pasirinkimas "open".

4.Spaudi ant jo,ir pasirenki savo gamemodą.Pvz: gamemodes/tavo gamemodo pavadinimas(pavyzdžiui band7).

5.Atsidaro lapas kuriame daug prirašyta.Jame spaudi ctrl+f.Išmeta lentelę.Joje suvedi tarkim:" [info] Pgr admino skype ".Tave nukelia į tą vietą,kur tai yra parašyta.Ten tiesiog pakeisk kaip nori. :)

6.Spaudi f5.

7.Jeigu nerodo jokių errorų,viskas baigta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sw all as naudoju akskiekno ta kaip cia pasakius esu naujokas ant sa-mp tai to akip cai pasakius admin packa noriu suzinoti 2 dalygu duosiu 20flt uz viena klasuima atsakiusiam zmogu jei 2 klausimus atsakys tai 40 flt gaus

1.noriu suzinoti kur riek eit kad pvz pataisyti rasymo klaidas pvz kai zmogus prisijungia sone raso pvz [info] Pgr admino skype: cia akip pvz

2.kaip riek sitrinti visa informacija pvz kai zmogus nusiperka nama bet ten nu supratot ne amno admin apckas turbut zmones pirkosi namus tai kaip man istrinti tu zmoniu namus kad vel butu parduodami. o **** kiek dauk prirasiau :D

papildau 3 klausima

3.kaip padaryti kad eitu zmonem eiti y pastatus ne su alt o su enter

jei atsakysit y visus 3 klasuimus tai gaus 80 flt

jei parasytum lietuviskai, aiskiai padeciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...