Peršokti į turinį

[CS 1.6] Ieškomas remėjas


LukasGrimm

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki mielieji šios temos skaitytojai ar galbūt būsimieji mano projekto partneriai.

Daugelis jūsų mane žino kaip buvusį supergames.lt moderatorių, Lietuvoje populiariausiu minecraft serverio savininku mcempire.lt. Na bet neišsiplėsiu ir pereisiu prie CS savo patirties ir projekto aprašymu. Su Counter-Strike 1.6 bendrauju jau nuo 14 metų sakyčiau tikrai ilgas laiko tarpas, esu buvęs įvairiuose projektuose ir žinoma buvau sukūręs kelis savo projektus.

Šiuo metu mane galima sutikti www.zcs.lt

-----------------------------------------------------------------

 

Projekto pavadinimas dar nėra sugalvotas tačiau kartu su rėmėju pasitarus sugalvotume tikrai normalų pavadinimą. Kaip ir minėjau ankščiau esu buvęs projekto savininkas įvairiuose projektuose, tad apie reklamavimą ir serverių kūrimą nusimanau tikrai daug ir šioje srityje turiu daug patirties. Jeigu norite būti projekto rėmėjas ir bendra savininkas būtų gerai jeigu turėtumėte bent 70 litų savo banko sąskaitoje ar rankose, kodėl tiek mažai turbūt daugelis klausiate juk normalios sistemos ir tinklalapio išvaizdos už tiek nenusipirksi.

Visokias projekto sistemas kursiu pats ir nepirksiu iš jokių žmonių todėl ir parėmimo kainą yra tokia maža. Keletas dalykų kurių nemačiau kituose serveriuose ir ketinu padaryti su savo žiniomis.

Žaidimo slapyvardžio apsauga - Kaip jau daugelis supratote iš pavadinimo ši sistema neleis žaisti su jūsų žaidimo slapyvardžiu mūsų serveriuose.

SMS Sistema - Ši užsakymo sistema bus truputi kitokia, nes paslaugas galėsite užsisakyti ant savo IP adreso, žaidimo slapyvardžio, steam-id'o.

Statistikos sistema - Šia sistema dariau kitam projektui, bet vėliau jis atsisakė savo paslaugas ir ši sistema liko ne baigta. Kažkas panašaus į Combot Arms EU statistikos sistema. Priešininko nužudymas  - 1 taškas ; HeadShot - 3 taškai ; Mirtis - -3

D. Deagle - Šios sistemos dėka public serveriuose galėsite nusipirkti "Damage Deagle" ginklą kurio dėka priešininkams nuimsite mažiausiai 60 HP. 4 Dienoms/4 Lt šį ginklą galės nusipirkti daugiausiai 4 žmonės

 

 

Gavus paramą, bei sugalvojus projekto pavadinimą. Pradėčiau tvarkymo darbus pirmiausią tai gal sukurčiau unikalią TVS sistema kurios dėka visi registruoti vartotojai galėtu bendrauti forume, apsisaugoti savo žaidimo slapyvardi už papildoma mokestį ir svarbiausias dalykas užsisakyti paslaugas, pažiūrėti savo statusus ir užblokuotus vartotojus viską padarius pereičiau prie serverių kūrimo, kadangi visiems žaidėjams patinką kur yra daug serverių ir svarbiausią unikalūs stengčiausi tokius ir padaryti, pirmiausią tai gal ne modifikacijas bet pačius serverio žaidimo tipus.

Public (Default) - Šiame serveryje nebūtų jokių ten papildomų ir pagerinimų šis serveris paprastas, kadangi daugeliui žaidėju patinką paprasti ir tiesiog nemodifikuoti serveriai.

Public (Hard) - Šis serveris būtų jau patobulintas, jame būtų įvairiausi papildiniai, modifikacijos ir kitos įdomios naujovės.

GunGame - Paprastas su truputi patobulinimų serveris.

Knife + Scout - Šis žaidimo tipas yra retas ir sakyčiau unikalus, pasiimdamas peilį į rankas tu sugebėsi aukštai pašokti, greitai bėgioti. O pasiėmęs Scout tu būsi kaip paprastas žaidėjas šiuos du ginklus tu turėsi visada. Nebus jokių ten pistoletų emkių ir panašiai tik dideli, tyhar žėmėlapiai. Pats žaidžiau tikrai patiko.

Public (Only de_dust2) - Čia manau viska pasako pavadinimas, šiame serveryje bus tik de_dust2 žemėlapis ir kas 7 valandas restartuosis taškai!

Surf - Paprastas surf serveris tiesiog surfinimui ir šaudymui.

Surf + GunXP - Šiame serveryje reikės surfint ir norint gauti geresnį ginklą reikės pasikelti lygį.

Zombie Plague server - Zombių serveris

Zombie Plague + lazermine - Kekvienas žaidėjas nemokamai gaus po 3 lazer mines ir žais kaip per zombie Plague.

Zombie Escape - Šis žaidimo tipas taip pat yra išskirtinis ir įdomus visi žaidėjai turi bėgti kaip per deathrun ir pasiekti žemėlapio galą ten randasi pinigai, tačiau bėgant per 5 sekundęs kažkas taps zombis ir tas zombis turės žudyti, rinksis specialūs taškai kurių dėka bus įmanoma nusipirkti, šarvų ginklų, laiptų ir visokiausių kitokių dalykėlių.

Zombie Base Builder - Manau iš pavadinimo viskas aišku.

Deathrun - viskas aišku.

Na ir daug kitų unikalių serverių.... Tai padarius, pradėčiau visų sistemų ir serverių gerinimo darbus, kai serveriai bus pilnai paruošti pradėsiu projekto reklamavimą na toliau neatskleisiu nes bus neįdomu!!!

 

KONTAKTAI:

AŽ @ G3nocider

Skype @ g3nocider.

 

 

KOMENTUOTI LEIDŽIAMA TIK KLAUSIMO TIPAIS!!!

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Artha čia tipo pavaidinti norėjai, kad suradai ir tipo kietas? Tu gal pirmą perskaityk visą mano parašyta tekstą mano Slapyvardžio apsisaugojimo sistema bus kitokia, ji bus sujungta su pačiu forumu (TVS). Pasipildžius sąskaita forumo balanse už tikrus pinigus galėsi nusipirkti "Slapyvardžio apsauga, Privilegijas, D. Deagle". Slapyvardžio apsauga kaip minėjau bus sujungta su forumo paskyra ir nusipirkus ta paslauga ji galios visą laiką ir galėsi išjungti/įjungti apsaugą.

SMS sistema išvaizda visiškai nepanaši į mano + čia pasirinkus sistema kažkodėl neperkeičia šito ir kažkaip keistai atrodo, pas mane užsisakius forumo pinigus galėsi užsisakyti norimą paslauga serverio ar tinklalapio :o.

Redaguota , nario G3nocider
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Artha čia tipo pavaidinti norėjai, kad suradai ir tipo kietas? Tu gal pirmą perskaityk visą mano parašyta tekstą mano Slapyvardžio apsisaugojimo sistema bus kitokia, ji bus sujungta su pačiu forumu (TVS). Pasipildžius sąskaita forumo balanse už tikrus pinigus galėsi nusipirkti "Slapyvardžio apsauga, Privilegijas, D. Deagle". Slapyvardžio apsauga kaip minėjau bus sujungta su forumo paskyra ir nusipirkus ta paslauga ji galios visą laiką ir galėsi išjungti/įjungti apsaugą.

SMS sistema išvaizda visiškai nepanaši į mano + čia pasirinkus sistema kažkodėl neperkeičia šito ir kažkaip keistai atrodo, pas mane užsisakius forumo pinigus galėsi užsisakyti norimą paslauga serverio ar tinklalapio :o.

„Artha čia tipo pavaidinti norėjai“

Ne, tik nepatinka kai rašoma apie viešus dalykus kaip apie unikalius.

Nesvarbu kitaip ar ne kitaip, visa esmė, kad rašei, jog nematyta, daviau pavyzdį, o išvaizdą galima visada koreguoti.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...