Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Dar vienas FS real_lights


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4888 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki dar karta štai idedu dar viena fs jis kurtas taip pat nemano ;) bet naujokam ar šeip kam nors manau pravers ;) šis fs tikrai labai neblogas bent jau man jis tikrai labai labai patiko :D Ogi ka jis daro? O jis gali nakty ijungti ir išjungti šviesas su + gal kas ir yra idėja šita fs bet aš dar kart idėsiu ;) taigi o kur jį kelti? Nebėda aš jum padėsiu acidarome savo gm paskui acidarome filterscripts aplankala ir ten idedame šiuos du failus bet kai acisisiūsite nepamirškite išsiarchivuoti kai isikėlete tai dar ne viskas paskui acidarome server.cfg faila ir susirandame eilute filterscripts ir ten prirašome kaip vadinasi tas filescriptas :) tai tiek manau užtenka mano paiiškinimu ir dar saitas čia:http://www.failai.lt/y1a2wz951vux/Real_Lights.rar.htm

Jei padėjau nepagailėkite +REP :)

Pamiršau paminėti bet jei tingite laukt failai.lt tada į laukeli kur vedate saitu viršui idėkite šia nuoroda :)

javascript:void(document.getElementById('wait').innerHTML = 1)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4888 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...