Peršokti į turinį

Battlefield Minecraft minigame


nogalosa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Esmė tame, jog bent jau aš, nematau ko tam serveryje siekti... Ateini, pasišaudai ir viskas, tie rangai, pirkimai ir tobulinimai, mano galva, nėra pakankamai išvystyti, todėl viskas greit nusibos... Tai pat, dėl visų tų mašinų, lėktuvų ir panašaus šlamšto, nemanai jog visas šis dirbtinis šlamštas neblogai apkrauna serverį? Nebus taip, jog prilindus daugiau žaidėjų į serverį, jis pradės smarkiai strigti, arba išvis "užlinks"? 

 

Šiaip ar taip, norint turėti pasisekusį mini žaidimukų serverį, reikia jog jame būtų bent jau kokie 5 žaidimukai, kuo didesnės pasiekimų galimybės, bei visa tai (tiek ties pasiekimais, tiek ties ekonomika) būtų sujungta kartu su visais tais žaidimukais...

 

Apie patį žaidimuką - jis man atrodo per daug dirbtinis, nedera prie pačios Minecraft žaidimo esmės ir pagrindinių idėjų, bei panašu, jog greit nusibostantis... Žinoma, labai šaunu, jog tavo dėka Lietuvoje matomai atsiras dar vienas unikalus Minecraft serveris, bet nemanau, jog dėl to žmonės išlys iš visų taip pamėgtų, tradicinių šūdservių...

 

 

Reikia laukt 1.8, tada bus patobulinti client, gales serveriai turet modus ir paprastas client juos atsiusti ir isirasyti automatiskai, palei mane kiek esu girdejas

Ir kokia konkrečiai informacija tu remiesi taip teigdamas? 

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pat, dėl visų tų mašinų, lėktuvų ir panašaus šlamšto, nemanai jog visas šis dirbtinis šlamštas neblogai apkrauna serverį? Nebus taip, jog prilindus daugiau žaidėjų į serverį, jis pradės smarkiai strigti, arba išvis "užlinks"?

Serverį išbandžiau su ~20 žmonių, viskas veikė stabiliai, tik kažkur esu palikęs memory leaką, ir po kiek laiko serveris užlūšta (nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serverį išbandžiau su ~20 žmonių, viskas veikė stabiliai, tik kažkur esu palikęs memory leaką, ir po kiek laiko serveris užlūšta (nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus).

 

Manyčiau jog viskas išlys tik atvėrus serverio duris plačiajai publikai... Siūlyčiau padaryti kokius nors "random" skraidančius botus (su tais lėktuvais ir mašinom) ir pažiūrėti kiek gi iš tikro serveris atlaikys skraiduolių... Tai pat, garantuotai jog atsiras problemų žaidėjams su prastesniu interneto ryšiu... Nors žaisti jie galės ir be problemų, bet ties tokiais objektais, visiškai priklausančiais nuo serverio, manyčiau bus bėdų - žaidėjams jie gali strigti... Taip manau dėl to, jog daugumoje serverių pastoviai matau nekokybišką valčių plaukimą, tad čia mano galva turėtų būti dar kažkas baisesnio... Nors... Greičiau atidaryk serverį ir išsiaiškinsime ;)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad šitas serveris tikrai bus vienas unikaliausiu Lietuvoje, bet aš abejoju ar jame žaisčiau vien dėl to, kad jis neatitinka pagrindinės Minecraft įdėjos - statyt, griaut, kasinėtis ir t.t. Serverio starto metu gal ir sulauksite nemažai žaidėju, bet su laiku jų vis retės, nes visiems pamažu ims nusibosti tie šaudymai ir gaudymai. Minecraft tiesiog nėra skurtas tokio tipo serveriams ir aplamai, kam žaisti tame tavo ,,battlefield" serveryje kubelinėmis grafikomis, kai gali tiesiog įsijungti normalų bf?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia laukt 1.8, tada bus patobulinti client, gales serveriai turet modus ir paprastas client juos atsiusti ir isirasyti automatiskai, palei mane kiek esu girdejas

Aš girdėjau kad tai bus tarsi resource-pack, paklaus žaidėjo ar jis nori tų mod'ų ar ne... Taip suknis visus reikalus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai nepatariu atidaryti šio serverio būtent Lietuvos publikai visgi minecraft bendruomenę dauguma bent jau Lietuvoje sudaro 11-mečiai žaidėjai kurie nesupras beveik nieko, jiems reikia kuo labiau išaiškinti ir viska suprastinti, be to, čia gaunasi kaip ir koks minigam'ę, o jie nėra amžini, tad čia laiko klausimas kada žaidėjui įgris žaisti. Ką čia kalbant apie apkrovimą, tai nemanau, kad tavo įskiepis jau labai daug sukelia lago aišku jeigu nenaudosi kitų pluginu, kurie galėtu viens su kitu "pjautis", aišku tu turi savo nuomone tad grisk ją. PS aš tavo vietoj išbandyčiau, bet daug planų nedėčiau į šį projekta. Sėkmės tobulėjant, man tavo darbai tikrai patinka, bei malonu matyti žmogų iš Lietuvos kuris sugeba kažką sukurti unikalaus, ne tokie žmonės kaip ProGreen kurie sugeba tik savo nesąmones sapalioti ir vaidinti kažkokį programuotoja, kuris net per skype rašinėjantis bijo pripažinti kas jis toksai. TAD SĖKMĖS SĖKMĖS IR DAR DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS !

Redaguota , nario @McBaltas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai nepatariu atidaryti šio serverio būtent Lietuvos publikai visgi minecraft bendruomenę dauguma bent jau Lietuvoje sudaro 11-mečiai žaidėjai kurie nesupras beveik nieko, jiems reikia kuo labiau išaiškinti ir viska suprastinti, be to, čia gaunasi kaip ir koks minigam'ę, o jie nėra amžini, tad čia laiko klausimas kada žaidėjui įgris žaisti. Ką čia kalbant apie apkrovimą, tai nemanau, kad tavo įskiepis jau labai daug sukelia lago aišku jeigu nenaudosi kitų pluginu, kurie galėtu viens su kitu "pjautis", aišku tu turi savo nuomone tad grisk ją. PS aš tavo vietoj išbandyčiau, bet daug planų nedėčiau į šį projekta. Sėkmės tobulėjant, man tavo darbai tikrai patinka, bei malonu matyti žmogų iš Lietuvos kuris sugeba kažką sukurti unikalaus, ne tokie žmonės kaip ProGreen kurie sugeba tik savo nesąmones sapalioti ir vaidinti kažkokį programuotoja, kuris net per skype rašinėjantis bijo pripažinti kas jis toksai. TAD SĖKMĖS SĖKMĖS IR DAR DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS !

Paneigsiu tavo mitus apie ProGreen kad jis vaidintu kažkoki programuotoja nesu mateis nei vieno pranešimo nei vienos temos.Kas neleidžia šitame forume savo nuomonės reikšti?Taigi forumas laisvas ką noriu tą sakau .Žodžių iš tuščio i kiaura čia pilinėji

Redaguota , nario Dariusmix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia? Jei jau šmeiži, tai bent pagrįsk.. 

Mano skype čhatas pagrįsta. Kai buvai nuvogęs seno projekto duomenis, pradėjau grasinti policija ne savo balsu pragydai, kad paskui man wersas1 turėjo rašinėt, kad tik nepaduočiau, tad nevaidink, kad to nebuvo !

Redaguota , nario Lukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...