Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Supirkinėju steam trading cards


Gince

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3578 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai gal įrodymus parodom? O gal parodyti mano įrodymus prieš tave, kad šiame forume pradingtum?

Tavo įrodymai nieko nereikš,nes jeigu ką policiją neveltui nutraukė tavo pradėtą bylą. Pats bandei daugiau pinigų išvylioti,bet nepavyko. Džiaukis,kad nebuvai paduotas į teismą už šmeištą ir dar būtum pamokėjęs moralinę žalą. Taip pat būtum apmokėjęs mano važinėjimus į policijos komisariatą. 

Beto kiti žmonės žino,kad aš neapgaudinėju (nes nesu dar nei 1 apgavęs. Tik likęs apgavystės auka. Panašiose situacijose,kaip su tavim. Tik tavo blogesnė). Kas priima mano žodį ir žino,kad aš nemeluoja,tam ir užteks to pranešimo,nes jie yra tikrai rimti žmonės. O mažvaikiai,na galėčiau taip apibūdinti tave,bet neapibūdinsiu (nes iškart gausiu įspėjimą) lai ir apgaudinėja. Jiems viskas atsisuks prieš juos ateityje. 

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3578 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...