Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hostingas


Ferden.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kokio ieškai?Jeigu internetinio tai: Justhost.lt(Siūlau)

O iš ten tų VPS tai: Eurovps.lt,Static.lt

justhost? bad idea

Geras tas hostingas.Nors man tai labai geras Nėra lago.Good Idea :) O kad būtu neribota tai reikia ieškoti.Bet sukloti litų tai manau kažkur 20 lt - 10 lt ar dar kažkur 30 LT.Bet dažniausiai čia jau angliškuose :)

Oj sumaišiau su tuo Justhost.lt.Prisiminiau Tophost.lt labai geras hostingas nėra Lago,tikrai patarčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serverius pvz topocentre ar dar kur pardavineja ir po 10TB.

Ką tu žadi daryt su tokiomis vietomis ir kam tau tieK ?:D :kill:

O ten kaip pardavinėjami patis serveriai po 10 TB?Kurie prie kompiuterio jungiasi?Nelabai daeina man...Bet nesuprantu kam tau reikia.Nusipirk tophost.lt ir įsirašyk Fusion ar ką tu ten nori.O blogiausiu atvėju nusipirk flešiuka ir atskirai taip ir talpink ar į diska ar ką tu ten nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

DLC,

Laikinų dokumentų talpykla iki 50 Mb

Man reikia neriboto, betkiek.

Beje radau hostigą, nemokamą, neribotą, bet letą ;( 60kb/s.... http://www.orangeserve.com teks pasitenkinti :D Failus kels visą dieną, kuriu HD filmų online svetainę jei kam įdomu :D

Atsakyk ir į mano klausimuka.Del tų TB. :)) Galbūt jau žinau ką pirksiu per naujuosius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...