Peršokti į turinį

"Freepost" - kas tai?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, man įdomu sužinoti jūsų nuomonę, kas vis gi yra "freepost'as", bei neginčiajamą moderatorių šio termino aiškinimą... Verčiant pažodžiui, tai gautume kažką panašaus į "nemokamas komentaras", kas reikštų, jog kiekvienas, kuris kokiu nors būdu neįsigijo iš administratoriaus, ar dar kokio kito velnio, leidimo rašyti komentarą, tai jis "freepost'ina", kitaip tariant - kiekviena šio forumo žinutė, skaitoma kaip "freepost"... Bet pažiūrėkime iš tos tariamosios šio žodžio reikšmės pusės... Ar "freepost'ais" skaitomi komentarai, kurių turinys yra toks: ":D"; "Sėkmės"; "Sveikinu"; "Gražu" ir t.t., ar tiesiog apskritai visi komentarai, kurie nėra tiesiogiai susiję su diskutuotina tema? Paimkime tarkim, kad ir šią temą, joje esantis turinys tikrai yra visokeriopai bereikšmis, taigi, kurie komentarai toje temoje, jūsų nuomone yra "freepost'ai"? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vapšie čia žinai ką galima apdaryti? minimum charakter post, nu karočia įdėti sistemą, kad neitų į temą atsakyti neparašius tam tikro kiekio raidžių. o mano nuomone, jo.

 

Dėl tos sistemos, jau siūliau, bet aišku, niekas čia nieko, be kelerių metų laikotarpio, įgyvendinti negali, bei nenori... Be to, ten nieko kaip ir įdėti nereikia, manyčiau pats IPB varikliukas turėtų turėti šią funkciją, tereikia tik ją suaktyvinti... O tavo nuomone "jo"? Ką tai turėtų reikšt? Man tai į "freepost'ą" užneša  :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl tos sistemos, jau siūliau, bet aišku, niekas čia nieko, be kelerių metų laikotarpio, įgyvendinti negali, bei nenori... Be to, ten nieko kaip ir įdėti nereikia, manyčiau pats IPB varikliukas turėtų turėti šią funkciją, tereikia tik ją suaktyvinti... O tavo nuomone "jo"? Ką tai turėtų reikšt? Man tai į "freepost'ą" užneša  :lol:

IPB varikliukas neturi tokios sistemos, o "jo" tai sutinku, su tuo ko klausiai, dėl free postų. Prie to pačio ten ne atskiras pranešimas, ir ne vienas žodis jo, todėl nemanau kad free postas.:D

Redaguota , nario - » Jusᴛᴀs P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Freepost" - "laisvas rašymas", kitaip sakant, rašymas neatsižvelgiant į taisykles ir nuostatas. Tokios žinutės gali būti traktuojamos kaip šiukšlės forume, nes jos nesuteikia jokios informacijos.

 

Pavyzdžiai iš tavo duotos temos.

xdd GFX' eris over 3000 :D

 

3x

Free Post

 

 

Prisijungęs.

 

Žinutė turėjusi eiti į až.

Prisijunk į skypą :D

Redaguota , nario ΛŁϮΣƦ
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokiu tikslu šita tema sukurei ? Visi žino kas tas freepost'as yra ir nereikia čia aprašinėt :D

O šiaip freepost'ai nesumažės, nebent padarytu kad negalėtu rašyti pranešimu su ten 7 raidėm ir t.t

 

Kaip ir minėjo alter, tiksliai taip ir nesupratau ką gi būtent laikome "freepostu". Ne kartą į savo komentarą, kuris buvo tiek į temą, tiek normalaus, bei pakankamai ilgo turinio, gavau atsakymą - "nefreepostink". Tad, nors ir žinojau jog aš to nedarau, ilgainiui susidariau abejonių, būtent dėl to ir sukūriau šią temą... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...