Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

CS:GO raktai/skinai


kalinka

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3516 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Esu gana senas pardavejas raktu bei betkokio ginklo ar tai skino viskas kas susija su  CS:GO scena.
Pacio zaidimo kaina butu kolkas - DEJE CSGO GIFTAI ISPARDUOTI  :(
Rakto kaina - 5LTL 
(raktas skirtas atidarineti csgo dezes kurios krenta is zaidimo)

Imanoma gauti betkoki jus dominanti skina pigesniom nei marketo kaina. 
Mano tikras steam profilis : http://steamcommu...986750358/ ( CIA YRA TIKRASIS MANO PROFILIS, JEIGU JUS PRIDEJO ZMOGUS SU MANO AVATARU IR MANO NICKU NEAPSIGAUKIT NES TAI APGAVYKAS! YPAC JEIGU JIS SU PRIVATE PROFILIU)
Paspaude ant nuorodos galite prideti mane prie draugu jeigu domina pirkimas. Profilije taipat atsispindi mano reputacija nuo buvusiu pirkeju.
Kiti kontaktai:
Skype: koliarullz (TAI MANO TIKRASIS SKYPE, PRIES PRIDEDANT MANE PASITIKRINKITE AR TEISINGAI PARASETE NES DEJE DAUG APGAVYKIU YRA KURIE BANDO PASIPELNITI NAUDOJANT MANO VARDA)
Email: [email protected] (GERAI KAD APGAVYKAI NEGALI PADIRBTI EMAILO icon_biggrin.gif I JI GALITE RASYTE BETKADA!)
Atrasau visur su laiku!
Atsiskaitymas tik banku. Mano bankas (SWEDBANK).
Labai retai atrasau ar ziuriu i forumo zinutes. Prasau kreiptis iskarto i steama arba emaila!

 

GERIAUSIAI ISKARTO DEKITE MANE I STEAM DRAUGUS! JEIGU JUSU PROFILIS NERA PRIVATE AS ISKARTO JUS PRIIMSIU. DEJE JAU TAIP YRA, KAD APGAVYKU TIKRAI DAUG KURIE NAUDOJA MANO NICKA IR MANO AVATARA VIEN TAM, KAD IS JUSU KISENES PASIPELNITI! BUKITE BUDRUS

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dekui labai uz gerus zodzius. Viskas is bet'u (statymu) placiau galetum suzinoti apie tai csgolounge.com

Kaip tu čia taip iš statymų ant csgolounge pavarei? 

 

Išeina ten iš viso pvz gaut peilį laimėjus? Aš kiek bandžiau statyt (13 kartų stačiau) laimėjau 3 kartus ir tai šūdinus itemus. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tu čia taip iš statymų ant csgolounge pavarei? 

 

Išeina ten iš viso pvz gaut peilį laimėjus? Aš kiek bandžiau statyt (13 kartų stačiau) laimėjau 3 kartus ir tai šūdinus itemus. :/

Viskas priklauso nuo itemu sumos - value . Jei statai už komandą , ir ji turi daug procentų , na t.y , jog už ją daug stato žmonių , tai automatiškai tavo itemų value ( kaina ) krenta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3516 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...