Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

CS:GO trade


yumal

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Keičiu:

eSports 2014 Summer Case MAC-10 | Heat

FAMAS | Pulse

StatTrak™ P90 | Desert Warfare

Operation Phoenix Weapon Case

Winter Offensive Weapon Case

Nesiulykit šlamšto :) Nesakykit kad čia šūdas ir pnš. Siūlymai į komentarus ir steam id - nick

Redaguota , nario yumal
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keičiu:

eSports 2014 Summer Case MAC-10 | Heat

FAMAS | Pulse

StatTrak™ P90 | Desert Warfare

Operation Phoenix Weapon Case

Winter Offensive Weapon Case

Nesiulykit šlamšto :) Nesakykit kad čia šūdas ir pnš. Siūlymai į komentarus ir steam id - nick

Kaip galima nesakyti jog čia šudas ? jei čia ir yra paskutinis šudas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

matosi ,kad dar nesupranti kas yra elektroninis biznis ,Su 2 eurais net siknos nenusivalysi.

Haha, rimtuolis, šmaikštuolis(?), biznierius :D Visų pirmą, tai tu su ir su 5 gabalais elektroninias šiknos nenusivalysi, kadangi jie elektroniniai, visų antrą, tai ką tu žinai apie mane, vien tik todėl, kad aš nelaikau 2 eurų šlamštu? Tada jau reikia gydytis tau, pinigas pinigą daro, ir aš tikrai nevadinčiau 2 eurų šlamštu. Nusipirkus pvz. raktą už 2 eurus iš steam marketo, galima per 10 min išsikeist į ką nors vertingesnio, pvz 3 eurus, o toliau sumos auga ir auga. Visų trečia, kas čia apie biznį išvis kalba? Žmogus sako nevadinti jo daigtų šlamštu, nes jie šlamštas ir nėra. Ant cs:go šlamštas vadinasi ginklai po 3-4 centus, o šie ant cs:go jau tikrai nebe šlamštas, o kaip ir sakiau, iš jų galima užsidirbt dar daugiau pinigų. Pas mane per dieną neturint ką veikt įplaukia po ~10 eurų, nes aš tradeinų ir darau savo ,,biznį". Elektroniniu biznieriumi savęs žinoma nelaikau, bet aš internte kalu pinigus, todėl neaiškink man, kas aš esu, ir ką aš žinau. Aš saugiai investuoju pinigus ir vėliau išlošiu dvigubai, taip, kad gal jau padūsk, nemanau, kad kam nors tu čia esi išvis įdomus :)

 

Daigtai su temos autoriumi išsikeisti, malonus žmogus :)

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...