Peršokti į turinį

Nuo ko pradėti programuoti?


darq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kaip nuo temos pavadinimo matote, noriu pradėti programuoti. Bet nežinau nuo ko! Esu visiškai visiškai žalias, niekad nebandžiau programuoti. Vienas dalykas ką žinau iš programavimo, tik kelių kalbų pavadinimus. Tai kas nėra užsijiemes ir gali sugaišti kelias minutes eiliniui žmogui kaip aš norėčiau sulaukti nuoširdžiu patarimų. Ir pasakykit ar tikrai man verta programuoti? Aš esu toks žmogus kuris nemėgsta ilgu darbų.. Bandžiau užsijimti su grafiką, bet dažnai atmesdavau dizainus, nes tiesiog man nusibosta juos daryti.. Galvoju kad programavimas tiesiog mane įtrauktu. Dėkui visiem :)

 

Geros dienos.

Redaguota , nario RIVERSIDE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrint ar tu nori WebDev ar SoftDev 
WebDev - Web programavimo kalbos (Pvz. PHP)
SoftDev - Kurti kompiuterines programas (Pvz.: Python, C++)

Jei nori WebDev, iškart mokinkis nuo pagrindų (HTML/CSS) vėliau PHP ir galiausiai SQL, ir to tau turėtu užtekt.

Jei nori SoftDev patarčiau C++, nes nauja kalba, daug funkcijų ir gerokai išplėsta. Arba VB.NET jei mokėsi VB.NET softdev pgoramavimo kalbą tai galėsi dar dirbti su ASP.NET webdev frameworku. Taip pat ir Python + Django framework.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na manau norėčiau labiau išmokti programuoti tinklapius. Dėkui visiem kurie pataria :)

 

Gal galite smulkiau apie tai? Kur rasti įvairius ir aiškesnius tutorial, ar kokius puslapius kur dalinasi pamokom, bei pagalba. Prašau, nerašykit tokiu komentarų kaip "pasigooglink".

 

Dar pasakykit nuo ko jus pradėjote programuoti.

Redaguota , nario RIVERSIDE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na manau norėčiau labiau išmokti programuoti tinklapius. Dėkui visiem kurie pataria :)

 

Gal galite smulkiau apie tai? Kur rasti įvairius ir aiškesnius tutorial, ar kokius puslapius kur dalinasi pamokom, bei pagalba. Prašau, nerašykit tokiu komentarų kaip "pasigooglink".

 

Dar pasakykit nuo ko jus pradėjote programuoti.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL6yQDD0c2Ala0EUvQpGU6mPAHUlhQKysq Čia visai neblogos HTML/CSS pamokos, tai iš čia gali pasimokyt. :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.youtube.com/playlist?list=PL6yQDD0c2Ala0EUvQpGU6mPAHUlhQKysq Čia visai neblogos HTML/CSS pamokos, tai iš čia gali pasimokyt. :)

Taip, mokinkis is siu pamoku, pats pradejau lygiai taip paciai, aisku turejau patirties visokiuose tvs, kaip php-fusion, dle. Taciau HTML pacio kodavimo nelabai ismoksi is video, tik pacius pagrindus. Kaip pramoksi pagrindus megink sukoduot koki nors dizaina, jai kas nors neiseina ar nezinai, eik i google, ir ieskok iseities. Aisku, man buvo 2x lengviau nes as moku anglu kalba, o duodant aiskius klausimus google greitai ir atsakyma galima surast. Taciau, norint ismokt koduot visokius sudetingesnius dizainus reikia praktikos. Patarimas, jaigu nori kazko ismokt, ir jai nepavyksta kazkas niekada nemesk to ka dariai. As seniau uztrugdavau keles valandas ieskodamas geriausio varianto sakykim pritaikyt tam tikra koda, kad nebutu perdaug sudetingas, ir taip pat atliktu tai ka as noriu. Taciau, kaip supratau tu nelabai megsti ilgu darbu. Na ka galiu pasakyt, kodavimas, programavimas tai yra tikrai nuobodus bei ilgi darbai. Aisku, kol neismoksi visko galima sakyt kasdiena ismoksi kazko naujo, ir tas kodavimas tau taip nepabos, taciau kaip perprasi viska, gali pasidaryt nuobodoka. Na sekmes moksluose! :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na manau norėčiau labiau išmokti programuoti tinklapius. Dėkui visiem kurie pataria :)

 

Gal galite smulkiau apie tai? Kur rasti įvairius ir aiškesnius tutorial, ar kokius puslapius kur dalinasi pamokom, bei pagalba. Prašau, nerašykit tokiu komentarų kaip "pasigooglink".

 

Dar pasakykit nuo ko jus pradėjote programuoti.

Pirmiausiai pradėjau nuo php, paskui html, galiausiai po biški mokausi css bei javascript. Mokinaus savarankiškai, kai iškildavo kokia problema googlinau.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmiausiai pradėjau nuo php, paskui html, galiausiai po biški mokausi css bei javascript. Mokinaus savarankiškai, kai iškildavo kokia problema googlinau.

Va ka zmones blogai daro, kad pradeda sakykim php pirma kalba. Pavidziui HTML yra bevertis be CSS, cia tiesiog neissivaizduoju kaip galima mokytis HTML atskirai, veliau css. HTML mokedamas galesi pateikt sakykim savo sistemas ir viska kita kaip priklauso, o nemokant HTML + CSS tai nezinau. Aisku, ziurint kam kas mokinasi sitas kalbas, jaigu tik ismokt viena kalba del saibu kalimo, tai aisku geriau php. Taciau apskritai tai mano manymu HTML+CSS yra pirmenybe

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dėkui visiem už pagalba. Žiūrėsim kas išeis.

 

Dėkui dar kartą :)

 

Edit: Na ką galiu pasakyti.. Jau norėjau pradėti daryti pagal "Sneroq" parodytus tutorial ir jau bėda ;( Sukuriu .txt failiuką ir jį pervadinu "index.html" ir jis vistiek išlieką .txt formate..

Redaguota , nario RIVERSIDE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš vis geriausiai eik į start->control panel -> Folder Options -> view ir ten NUIMK varnelę nuo Hide extensions for known file types, nes jei programuosi bus daug failų ir tiesiog patogiau kai gali pakeisti tipą vos pakeisdamas index.txt į index,php, bent jau man. Taip pradėk nuo HTML ir CSS todėl, kad tai yra pagrindinis puslapis visus procesus ir kt padarysi su PHP o kai jau daug žinosi ir prireiks efektų imk JS :) Sėkmės besimokinant ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš vis geriausiai eik į start->control panel -> Folder Options -> view ir ten NUIMK varnelę nuo Hide extensions for known file types, nes jei programuosi bus daug failų ir tiesiog patogiau kai gali pakeisti tipą vos pakeisdamas index.txt į index,php, bent jau man. Taip pradėk nuo HTML ir CSS todėl, kad tai yra pagrindinis puslapis visus procesus ir kt padarysi su PHP o kai jau daug žinosi ir prireiks efektų imk JS :) Sėkmės besimokinant ;)

Dėkuj.

 

 

www.codeacademy.com     ten tave visko ismokys nuo pat pradziu, nuo menkiausio teksto padidinimo iki pacio galo

Užsuksiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...