Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4368 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žmogau, Valdas aiškiai pasakė - Administracija vasara nedirbs. Tai ir reiškia, kad nieko per vasara nebus, nėra tikslo pasiūlyti dabar. Kažką ten Valdas buvo užsiminęs, tipo jis dirbs vienas, bet nelabai manau.

Kaip nors rasiu laiką forumui sukurti. Jei įtikinsit kad jis reikalingas.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 3

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

Žmogau, Valdas aiškiai pasakė - Administracija vasara nedirbs. Tai ir reiškia, kad nieko per vasara nebus, nėra tikslo pasiūlyti dabar. Kažką ten Valdas buvo užsiminęs, tipo jis dirbs vienas, bet nelabai manau.

Aha sukurti sub-foruma labai jau daug laiko užtrunka :/

 

Kaip nors rasiu laiką forumui sukurti. Jei įtikinsit kad jis reikalingas.

Na dėl šito tai taip, kadangi Java sub-forumas yra bet jame jokios diskusijos nevyksta.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Aha sukurti sub-foruma labai jau daug laiko užtrunka :/

 

Na dėl šito tai taip, kadangi Java sub-forumas yra bet jame jokios diskusijos nevyksta.

Tu teisus, bet tai nėra argumentas už PHP forumą. Juk PHP didžiausia dalis yra tinklapių kūrimas, o jie turi savo forumą.

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

Kaip nors rasiu laiką forumui sukurti. Jei įtikinsit kad jis reikalingas.

Del to,kad siame forume butu viskas apibendrinta. Kartais nera lengva suprasti kuriame sub-forume kurti su php susijusia tema,nes daugelis turinio sistemu naudoja php. Taip pat php kalba yra naudojama ne tik tinklapiu kurime,bet ir kitur. Kad ir paciame kompiuteryje. Apie 30-40% programu naudoja php kalba. Ir tokiame sub-forume butu galima mokintis tik php kalba (o to daugeliui truksta norint mokintis php kalbos).

Del to,kad siame forume butu viskas apibendrinta. Kartais nera lengva suprasti kuriame sub-forume kurti su php susijusia tema,nes daugelis turinio sistemu naudoja php. Taip pat php kalba yra naudojama ne tik tinklapiu kurime,bet ir kitur. Kad ir paciame kompiuteryje. Apie 30-40% programu naudoja php kalba. Ir tokiame sub-forume butu galima mokintis tik php kalba (o to daugeliui truksta norint mokintis php kalbos).

Pagaliau. Vienas rimtas argumentas už pasiūlymą.

  • Teigiamai 1

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

Žaidimų forume kurti PHP forumą atrodo nesąmonė, nes tai yra žaidimų forumas, BET daugelis žmonių augdami supranta, kad žaidimas tik laiko švaistymas, tad pereina prie programavimo, aišku kai kurie lieka prie žaidimų, tad ši įdėja yra gera, tad siūlau kurti šį forumą.

Na si sub-foruma galima priskirti,kad atitinka supergames forumo tipui,nes programavimas (ir php kalba) ir sudaro zaidimu kurima. Nes zaidimai gi irgi suprogramuojami. Ir taip pat juose panaudoja php kalba.

Del to,kad siame forume butu viskas apibendrinta. Kartais nera lengva suprasti kuriame sub-forume kurti su php susijusia tema,nes daugelis turinio sistemu naudoja php. Taip pat php kalba yra naudojama ne tik tinklapiu kurime,bet ir kitur. Kad ir paciame kompiuteryje. Apie 30-40% programu naudoja php kalba. Ir tokiame sub-forume butu galima mokintis tik php kalba (o to daugeliui truksta norint mokintis php kalbos).

Man atrodo kad biški nugrybavai, nes PHP yra web programavimo kalba, o kompiuteryje dauguma programu yra sukurtos su c++ ar kažka kitokio, bet kiek aš žinau PHP yra pagrindinė web programavimo kalba ir su ja nėra kuriamos programos, nebent ten launcheriai koki nors, vienu žodžiu čia reikėtu paklaust tų kurie ta PHP išmano.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Man atrodo kad biški nugrybavai, nes PHP yra web programavimo kalba, o kompiuteryje dauguma programu yra sukurtos su c++ ar kažka kitokio, bet kiek aš žinau PHP yra pagrindinė web programavimo kalba ir su ja nėra kuriamos programos, nebent ten launcheriai koki nors, vienu žodžiu čia reikėtu paklaust tų kurie ta PHP išmano.

Na istikro nesu garantuotas 100%,bet pats tikiu ka as rasiau ir jei busiu neteisus - nu ka padarysi :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4368 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...