Guest Rizz

Kitas Blizzard projektas - Titan

Recommended Posts

Svečias

n855312010-12-201292870217.jpg

Šio mėnesio pradžioje žaidimų leidėjai Blizzard Entertainment paviešino rimtą dokumentą, kuriame išdėstomi kompanijos planai artimiausiems penkiems metams į priekį. Dokumente nurodomos visos, Kalifornijoje įsikūrusios Irvine kūrėjų studijos, projektų išleidimo datos. Tarp jų rasime ir Starcraft II: Heart of the Swarm (2011 metų II ketvirtis), Diablo 3 (2011 metų IV ketvirtis) ir World of Warcraft ketvirtasis papildymas (2012 metų II ketvirtis). Be to, dokumente užsimenama ir paslaptingas naujas projektas, pavadinimu Titan, kurio išleidimo data nurodyta 2013 metų IV ketvirtis.

Nors šioms žaidimų išleidimo datoms dar ir trūksta tikslumo, šią savaitę papildomos informacijos nutekėjo iš vieno iš Blizzard įkūrėjų ir vice prezidento, Frank Pearce. Šiemetinėje VGA apdovanojimų ceremonijoje Frank Pearce kalbėjo su kompiuterinių žaidimų blogu Destructoid. „Titan yra... Žiniasklaida neturėtų nieko apie jį žinoti.“ gynėsi Pearce. „Tai mūsų sekantis internetinis vaidmenų žaidimas ir mes tik pradedam apie jį šnekėti. Labai minimaliai, nes mes norime panaudoti tai verbavimui, t. y. sukviesti šiam projektui visus geriausius pramonės talentus.“

Blizzard erzinasi kalbomis apie sekantį didelį projektą dar nuo 2007 metų, kai patvirtino gandus apie kuriamą naują MMOG žanro žaidimą, kuris „nėra World of Warcraft“. Žaidimas, kuris, pasak leidėjų, nebus World of Warcraft serijos konkurentas, bus visiškai savarankiškas projektas. Deja, detalesnės informacijos apie Titan vis dar trūksta.

PCgames.lt ; SuperGames.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.