Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del vairavimo teisiu... +rep


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kai kuriuose serveriuose yra automatinė vairavimo mokykla, bet kai reikia teises išsilaikyti san fierro miesto, vairavimo mokyklos kieme važiuoti į antrą žymeklį neišeina, nes reikia važiuoti toliau, o trukdo nematoma siena. Kartą mačiau kitą žaidėją kuris tą sieną kiaurai pervažiavo. Man neišeina :(

Gal kas padėsit?? duosiu +rep :cry: :help:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai kuriuose serveriuose yra automatinė vairavimo mokykla, bet kai reikia teises išsilaikyti san fierro miesto, vairavimo mokyklos kieme važiuoti į antrą žymeklį neišeina, nes reikia važiuoti toliau, o trukdo nematoma siena. Kartą mačiau kitą žaidėją kuris tą sieną kiaurai pervažiavo. Man neišeina :(

Gal kas padėsit?? duosiu +rep :cry: :help:

cytus zinai? man atrodo turetai.Tai va jis ta siena kiaurai pervaziavo su cytais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai tasai ir yra dabar iš 100 žmonių bus tiktais 3 nečitinantys žmones nes va turiu savo serveri tai mėgstu kiekviena pzu tai tiek aš jų prisižiurėjau dabar juos banint visus net neapsimoka žais serveryje kokie 3-6 žmones jei visus baninsi už cyta mano tau patarimas arba jieškok kita servery arba tu ateik pas mane į servery kada jisai startuos dabar aš kuriu gm ant jo tai va jeigu palauksi tai užeik kiekviena diena į gta serveriai ir tenais jei surasi mano servery tai tenais tave visi laukia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...