Peršokti į turinį

Noriu išmokti photoshop meno.Reikalinga pagalba.


Poison

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3607 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau išmokti naudotis photoshopo programa, tikiuosi susilaukti jūsų paramos bei pagalbos, nes esu žalias šiame reikale, taigi pasidalinkite savo patirtimi su manimi ir būsių be galo dėkingas.Surašysiu klausimus į kuriuos norėčiau sulaukti jūsų protingo bei rimto atsakymo, nes man įdomų kaip , kur ir kodėl norėjote ir išmokote naudotis šia programa :).

 

Klausimai:

1.Per kiek laiko galima išmokti gerai photoshopinti?

 

2.Kiek minimaliai valandų per dieną skirti pamokoms?

 

3.Nuo ko pirmiausia reiktų pradėti mokytis?

 

4.Kokia versija ir iš kur geriausia siųstis photoshop programą?

 

5.Kur jūs naudojate photoshop programa , ir ar džiaugiates mokėdami photoshopinti?

 

6.Kiek laiko photoshopinat ir kokių rezultatų,tikslų esate pasieke?

 

Ačiū jum labai už supratimą,pagalbą bei man svarbius atsakymus. :)

Redaguota , nario .Rytis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Per kiek laiko galima išmokti gerai photoshopinti? Priklauso nuo to , kiek per dieną skirsi laiko šiai programai ir nuo noro dirbti, o laikas tikrai nenustatytas, kad po mėnėsio jau būsi pro, viskas priklauso nuo tavęs.


 


2.Kiek minimaliai valandų per dieną skirti pamokoms? Aš kai mokinausi photoshopint su pamokomis ( dar ir dabar kartais) , tai skiriu vos ne visą savo laisvą laiką, kai esu namie , būna apie 5-6 valandas neišjungiu photoshop'o , pradžiai manau užtektų tau 3-4 valandų, o poto didint kai jau kažką pramoksi.


 


3.Nuo ko pirmiausia reiktų pradėti mokytis? Nuo photoshop pagrindų, kaip ką nupiešt, ką kuri funkcija photoshope atlieka, kaip nupiešt rutulį, pažint blending options ir panašiai (mano manymu) , o šiaip youtubei yra pamokos, photoshop tutorials for begginers


 


4.Kokia versija ir iš kur geriausia siųstis photoshop programą? Aš naudoju cs6 ir man labai ji patinka, siūlau ir tau.


 


5.Kur jūs naudojate photoshop programa , ir ar džiaugiates mokėdami photoshopinti? Naudoju pokolkas saviems poreikiams, nusipiešiu ekrano bg ir pnš, paišau kitiems darbelius, dirbu savo malonumui, dabar mokinuosi dizainus piešt. Labai džiaugiuosi , kad kažką sugebu su šia programa.


 


6.Kiek laiko photoshopinat ir kokių rezultatų,tikslų esate pasieke? 2 mėnėsius, pokolkas pasiekiau tai, kad laimėjau piešimo konkursą videoplus svetainėje ir laimėjau žaidimą 100lt vertės , išmokau pagrindinių dalykų photoshop programoje, moku atlikti įvairius darbelius, ne profesionaliai, bet moku ir nenuleisiu rankų.


 


Manau ištikrųjų ne čia tau reik klausynėti , o atsidaryti youtube ir ten mokintis iš tikrai profesionalių grafikos dizainerių , kurie tau angliškai išaiškins visas photoshop funkcijas ir pamokins gražiai atlitki darbus. Sėkmės ir nenuleisk rankų


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Per kiek laiko galima išmokti gerai photoshopinti?


Žiūrint nuo to ko tu nori išmokti, pvz: gfx, editint, daryk logo ir pnš. Manau kad pats mokėtum atlikti savo darba, ne kokį avatarą bet normalų, reiktų kažkur 1mėn


 


2.Kiek minimaliai valandų per dieną skirti pamokoms?


Čia tai priklauso nuo tavo noro, tu gali skirti kad ir 2h


 


3.Nuo ko pirmiausia reiktų pradėti mokytis?


Pirmiausia patarčiau susirasti pamoką kaip daro pvz: gražu tekstą, avatara, paraša, kad susipažintum su savo ps ir apsiprastum su komandomis.


 


4.Kokia versija ir iš kur geriausia siųstis photoshop programą?


Čia priklauso kuri tau patogi daugelis naudoja cs6 arba cs5, aš pats naudoju naujausia cc


 


5.Kur jūs naudojate photoshop programa , ir ar džiaugiates mokėdami photoshopinti?


Aš dažniausiai sėdžiu forumuose, todėl man ji praverčia parašui, avatarui ar kažkam kitam, bet aš jos rimtiems tikslams nenaudoju.


 


6.Kiek laiko photoshopinat ir kokių rezultatų,tikslų esate pasieke?


Nu ps naudojuos kažkur 3mėn, moku pagfxint, tobulėt nenoriu, nes manau kad man ateityje ji nebus reikalinga


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui vyrai už nuomones , man jos tikrai įdomios bei svarbios , bet kaip jau ir norėčiau mokytis , o mokymuisi reikia programos , iš kur jus parsisiuntet photoshopa , jei nesunku numeskit linka ar bent jau kur ieškoti reikėtų :) ?

pabandyk iš čia. : https://creative.adobe.com/products/download/lightroom

Redaguota , nario pesKy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3607 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...