Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4270 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kodėl ne R38? Lengviau + greičiau...

WOW. Ne vien aš taip sakau pasirodo :o

 

 

Apie temą: 

new
                Query[128],
                Fetch[64]
        ;
        ;

Kažkas ne taip ar ne?

 

Nesuprantu tų pavadinimu funkcijų... "SaveVehicle" atrodo turėtų saugoti mašiną bet parametras "playerid".... Žinau kad veikia kaip ir turi, bet aš apie ne apie tai.

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

WOW. Ne vien aš taip sakau pasirodo :o

 

 

Apie temą: 

new
                Query[128],
                Fetch[64]
        ;
        ;

Kažkas ne taip ar ne?

 

Nesuprantu tų pavadinimu funkcijų... "SaveVehicle" atrodo turėtų saugoti mašiną bet parametras "playerid".... Žinau kad veikia kaip ir turi, bet aš apie ne apie tai.

Tai todėl jog mašinos informacija saugoma žaidėjo kintamuosiuose, viskas gan logiška.

Galiu nupirkti prekes iš eBay ar kitos elektroninės parduotuvės visame pasaulyje. 


100% patikimumas.


Kreiptis .

Tai todėl jog mašinos informacija saugoma žaidėjo kintamuosiuose, viskas gan logiška.

Aš ne apie tai kalbu, aš žinau kad veikia ir t.t. Aš kalbu apie pavadinimą, funkcijos pavadinimas rodo jog bus saugojama transporto priemonė. Žmogui kuris pirmą kartą pažiūrėtų į funkciją taip ir atrodytų. 

 

Žinau kad daug kam tokios smulkmenos nerūpi, bet Bičui turėtų.

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

stock GetPlayerNameA(playerid) // By bičas
{
        new
                Name[MAX_PLAYER_NAME]
        ;
        GetPlayerName(playerid, Name);
        return Name;
}

by Bičas? Pradedant skriptinti, mano pirmoji funkcija buvo parašyta :D

 

Iki šiol tik ją temoki parašyt :)

I.T Naujokams pravers. Maladec.

graphic.png


 


 


 


Bet tu ir neprotingas, gerai visi sako, kad sania - lenkas ^^ gL 4 u.

Ar aš sakau, kad aš lietuvis? hahaha. :) Aš rusas žmogau. Neprotingas? KK. Būčiau durnas nebūčiau programeris :) Tad sėkmės tau. Eik toliau GRP editint :S Ir dar, vardas rašomas iš didžiosios raidės, turbūt tu šūlės nelankai, kad nežinai tokios paprastos taisyklės. 

graphic.png


 


 


 


stock GetPlayerNameA(playerid) // By bičas
{
        new
                Name[MAX_PLAYER_NAME]
        ;
        GetPlayerName(playerid, Name);
        return Name;
}

by Bičas? Pradedant skriptinti, mano pirmoji funkcija buvo parašyta :D

 

Ką tu čia nusipezi? ;DD dar twitchinau kai tą funkciją rašiau maure :DDDdddddddd

(redaguota)
format(Query, sizeof(Query), "SELECT * FROM `masinos` WHERE Savininkas = '%s'", GetPlayerNameA(playerid));

Daryk LIMIT 1, jeigu susibugins tarkim tai kraus tik vieną transportą.

 

Padaryta

 

 

Aš ne apie tai kalbu, aš žinau kad veikia ir t.t. Aš kalbu apie pavadinimą, funkcijos pavadinimas rodo jog bus saugojama transporto priemonė. Žmogui kuris pirmą kartą pažiūrėtų į funkciją taip ir atrodytų. 

 

Žinau kad daug kam tokios smulkmenos nerūpi, bet Bičui turėtų.

Nematau jokios problemos :) Tie kas įžengę vieną koją į skriptinimą tikrai supras ką reiškia playerid parametras, o sudėjus funkcijos pavadinimą su parametru, sakykim:

SaveVehicle - Saugom transporto priemonę

playerid - žaidėjas

Tai plius minus galima suprasti jog bus saugoma žaidėjo transporto priemonė  :lol:

 

WOW. Ne vien aš taip sakau pasirodo :o

 

 

Apie temą: 

new
                Query[128],
                Fetch[64]
        ;
        ;

Kažkas ne taip ar ne?

 

Nesuprantu tų pavadinimu funkcijų... "SaveVehicle" atrodo turėtų saugoti mašiną bet parametras "playerid".... Žinau kad veikia kaip ir turi, bet aš apie ne apie tai.

Fixed

Redaguota , nario Bičas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4270 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...