Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Keičiu Counter-Strike Source į CS 1.6!


.Life's_Clouds.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3618 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Pirmas neini nors ir pirkėjas? davai,nepatikimas.

 

 

nepatikimas

Aš neperku, o keičiu, jeigu neturi ką keisti von iš temos, nefreepostinęs.Naujas atėjas kažkoks pis protą, kad nepatikimas? Eik iškur atėjai. Ir nohs nei tu sumanimi reikalų turėjas nei ką, tad čiaupk žabtus ir šiaušk iš čia.

Redaguota , nario DemoN'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš neperku, o keičiu, jeigu neturi ką keisti von iš temos, nefreepostinęs.Naujas atėjas kažkoks pis protą, kad nepatikimas? Eik iškur atėjai. Ir nohs nei tu sumanimi reikalų turėjas nei ką, tad čiaupk žabtus ir šiaušk iš čia.

trylikametis ir dar toks žodynas :ooo paprašyk kad mama cigaretę į būrna įdėtų,mažiau keiksies.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia ta cigaretė? Nusišneki, kai ką žinau ... Išeik geriau į lauką.

Nu bet tu dar durnesnis nei aš galvojau :/ cigaretė vaikams skirta juos pamokyti mandagumo,nes rūkant cigaretę trylikamečiui turėtų būti gėda. Nebent kaip tu neišauklėtas tai tau ir galima ja rukyt.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3618 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...