Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4391 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Manau, kad apsimoka, bet nežinau ką tu darysi su tokiu pc. Valgys daug elektros ir daugiau nieko. Apsimokėtu imt jeigu kokį serverį laikytum, bet ir taip per gerai. Gerą pc gali susidėt, kuris 5 metus į priekį vežs naujausius žaidimus už 6k litų. Na, bet jeigu nori tiek daug investuoti tai imk, bet tu neišnaudosi visų šio pc galimybių. Nusipirkęs galėtum mininti coinus, bet vargu ar tu tai darysi.

  • Teigiamai 1

Neapsimoka. Technika pinga akyse. Kuria vis geresnius ir geresnius produktus. Gal po keliu metu isleis kokias biudzetines galingas detales su naujom mazai resursu ryjanciom technologijom. O tu taip ir sedesi su senu galiunu kuris nepalaiko nauju technologiju..viskam yra ribos, nu bet sitas PC, jau tikrai nesamone. 

Zodziu, norejau daugiau argumentu parasyt, bet tingiu.. palost kazka uzsimaniau. :D

  • Teigiamai 1

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Neapsimoka. Technika pinga akyse. Kuria vis geresnius ir geresnius produktus. Gal po keliu metu isleis kokias biudzetines galingas detales su naujom mazai resursu ryjanciom technologijom. O tu taip ir sedesi su senu galiunu kuris nepalaiko nauju technologiju..viskam yra ribos, nu bet sitas PC, jau tikrai nesamone. 

Zodziu, norejau daugiau argumentu parasyt, bet tingiu.. palost kazka uzsimaniau. :D

Na bent bitcoins galėtu varyt gerai per ji :D

  • Teigiamai 1

8750e2121fc6b4ab3f47c1253a46640d780.png

Galės, galės. Bet pareis, ir ką tada? Papildomi pinigai. Neapsimoka juk...

Abejojiu ar galėtų pareit toks kompiuteris, vis tiek procesoriaus aušintuvas ten jau geras turėtų būt, su ilgesniu gyvavimu nei dabartiniai kompiuteriai internetinėse parduotuvėse ar realiose.

Anyway kaip daugelis sakė: neišnaudotai galimybių. That's true.

Vis tiek pagal mane jeigu imi nauja pc, tai imt iš originpc, vis tiek žinai už ką moki, bet už pristatymą deje tenka pamokėti irgi gan nemažai. :|

  • Teigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4391 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...