Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Profilis sidebare (mano kurtas Profile in Sidebar hook! Naujausia 1.0.2 versija išleista!!!)


Slow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Biški nelabai suprantu kaip paleisti ta hook. Naudoju 3.4.6 varikli. Galetum padet? skype: the.dovis.

Įsikeli hook ir nueini į hook nustatymus. Tada pažymi grupes kurios gali matyti profilį. Tada pažymi visus forumus (dabar yra bug,nes žadėjau daryti,kad rodytu visur).

Bet kaip jau minėjau greitai nebereikės taip maltis. Nustatymai bus sutvarkyti,kad nebūtų nereikalingų nustatymų (pranešimų ir forumų pasirinkimo kas yra tikrai nereikalinga).

EDIT: Naujausias darbas! Modifikacijos versija - 1.0.1!

Kas pasikeitė naujoje versijoje:

  • Ištaisytos nustatymų klaidos.
  • Kodas supaprastintas (dabar dar ir užėma mažiau vietos).
  • Pakoreguotas modifikacijos atvaizdavimas (Išvaizda).
  • Pagrindinė kalba nustatyta iš Lietuvių į Anglų.

Naujos versijos nuotrauka:

c124f44868d353f089478dfbc35676c3928.png

Naujos versijos parsisiūntimas:

sidebarprof2.xml - 10.4 Kb

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Puikus hookas, labai praverčia. Bet turiu keletą patarimų kaip galėtum tobulinti šį hooką, tai tik mano nuomonė.
 

1. Tą atsijungti mygtuką galėtum padaryti galbūt per vidurį ar padaryti didesnį, nes dabar taip šone keistai atrodo.

2. Arba galėtum padaryti tokių daug mygtukų vienam stulpelį po 3 ar 2 ar kažkaip sugalvot (pvz: Mano profilis, Redaguoti profilį, Atsijungti, Mano sukurtos temos, Pranešimai, Notifications, mygtukų įvairių padaryt).

 

Bet visgi, puikus darbas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunuolis :)

Ačiū.

 

 

Puikus hookas, labai praverčia. Bet turiu keletą patarimų kaip galėtum tobulinti šį hooką, tai tik mano nuomonė.

 

1. Tą atsijungti mygtuką galėtum padaryti galbūt per vidurį ar padaryti didesnį, nes dabar taip šone keistai atrodo.

2. Arba galėtum padaryti tokių daug mygtukų vienam stulpelį po 3 ar 2 ar kažkaip sugalvot (pvz: Mano profilis, Redaguoti profilį, Atsijungti, Mano sukurtos temos, Pranešimai, Notifications, mygtukų įvairių padaryt).

 

Bet visgi, puikus darbas!

Na dėl 1 tai sutynku. Galvoju,kad reiktu kažką su paveikslėliu padaryti,bet neturiu pokolkas ilgesniam laikui naudojamos svetainės (ne ant localhost),kurioje galėčiau patalpinti paveikslėlius savo,kurie manau tikrai pagyvintu šią modifikaciją ir žinoma sutvarkyti atsijungimo mygtuko problemą.

 

Dėl 2 yra tokia problema,kad taip išeina labai jau didelis sidebar išnaudojimas + sūnkiau optimizuoti modifikaciją,kad jos kodas būtų greičiau skaitomas ir,kad pati modifikacija mažiau užimtu vietos. Dabar mastau dėl nuotraukos (norėčiau ją žymiai sumažinti),kad liktu daugiau vietos tokiai greitajai navigacijai (profilio,temų ir pnš.).

 

Ir dėkui už pagyrimą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ištrinti pagrindinį, savo profilį, kur būna žinutės ir visa kita, neįrašius šito? Ir kaip padaryt tokį dalyką kaip, paviždžiui dabar aš įrašau šitą, ir kai online liste, užeini ant nario vardo, ir išmeta tą lentelę, su jo informacija, tada paveikslėlis būna per didelis, ir uždenge vardą.. how fix?

Redaguota , nario - » Jusᴛᴀs P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Iš css puses galetum labiau padirbt :/

Cia css kodo 0,nes dar dirbu prie visiskai naujos isvaizdos (naudosiu css dabar,nes anksciau nemokejau y hook patalpinti css kodo).

 

Kaip ištrinti pagrindinį, savo profilį, kur būna žinutės ir visa kita, neįrašius šito? Ir kaip padaryt tokį dalyką kaip, paviždžiui dabar aš įrašau šitą, ir kai online liste, užeini ant nario vardo, ir išmeta tą lentelę, su jo informacija, tada paveikslėlis būna per didelis, ir uždenge vardą.. how fix?

1 - aisku istrynus tam tikra koda (jei labai reikia sukurk nauja tema pagalbos ir ryt atsakysiu).

2 - taip pat kurk tema,nes sioje temoje kalba eina tik apie mano modifikacija. Ir galetum kurdamas,aiskiau parasyti ir padaryti nuotrauku,kad aiskiau butu.

 

 

EDIT:

 

 

Taigi neseniai pradėjau dirbti prie 1.0.2 šios modifikacijos kodo. Norėčiau pasiklausti ar judu gera kryptimi (įdėją išvaizdos biški pakopijuota,bet kodas rašytas mano rankomis).

Gal galite pasakyti ką reikėtu pridėti/pašalinti,nes dabar užsimaniau kuo greičiau išleisti šią versiją.

 

Nuotraukos:

 

  • Tamsus dizainas (kodas toks pats,kaip ir šviesaus) - cf3783a285f53401306ab89d1ff03cb7332.png
  • Šviesus dizainas (kodas toks pats,kaip ir tamsaus) - 085f7affacb183321d099e0f9baf1974488.png
Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Cia css kodo 0,nes dar dirbu prie visiskai naujos isvaizdos (naudosiu css dabar,nes anksciau nemokejau y hook patalpinti css kodo). 1 - aisku istrynus tam tikra koda (jei labai reikia sukurk nauja tema pagalbos ir ryt atsakysiu).2 - taip pat kurk tema,nes sioje temoje kalba eina tik apie mano modifikacija. Ir galetum kurdamas,aiskiau parasyti ir padaryti nuotrauku,kad aiskiau butu. EDIT: Taigi neseniai pradėjau dirbti prie 1.0.2 šios modifikacijos kodo. Norėčiau pasiklausti ar judu gera kryptimi (įdėją išvaizdos biški pakopijuota,bet kodas rašytas mano rankomis).Gal galite pasakyti ką reikėtu pridėti/pašalinti,nes dabar užsimaniau kuo greičiau išleisti šią versiją. Nuotraukos:

  • Tamsus dizainas (kodas toks pats,kaip ir šviesaus) - cf3783a285f53401306ab89d1ff03cb7332.png
  • Šviesus dizainas (kodas toks pats,kaip ir tamsaus) - 085f7affacb183321d099e0f9baf1974488.png
tamsus baisiai atrodo :( juodas tekstas ir juodi borderiai netinka...

Kas nemoka css vel verks del tos rožines spalvos ant mygtuku,navigacija silpnai atrodo (nebent tobulinsi) padaryk mygtukus kaip corex dizaine ( uždetas pawno.lt ) avataras kažkaip nelabai žiurisi. padaryk nustatimuose pasirink ar apvalus avataras ar ne ( border-radius 50% ) profilio info ( grupe ir t.t. ) nuimk border-top

Redaguota , nario {Edvinas}
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tamsus baisiai atrodo :( juodas tekstas ir juodi borderiai netinka...

Kas nemoka css vel verks del tos rožines spalvos ant mygtuku,navigacija silpnai atrodo (nebent tobulinsi) padaryk mygtukus kaip corex dizaine ( uždetas pawno.lt ) avataras kažkaip nelabai žiurisi. padaryk nustatimuose pasirink ar apvalus avataras ar ne ( border-radius 50% ) profilio info ( grupe ir t.t. ) nuimk border-top

Dekui uz pastebejimus. Čia įkėliau,kad tik maždaug susidarytumėte vaizdą ir pasiūlytumėte ką prideti/pašalinti. Beto dėl tamsaus dizaino,tai darysiu 2 hook versijas,nes nerandu spalvų kurios tiktu ir tamsiam ir šviesiam dizainui.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia dėl laiko formato (Joined). Testavau ant kitokio tad taip ir gavos. Pasistengsiu ištaisyti.

Ir atkreipkt dėmesį į reputaciją :) Ir ar galėtum padaryt kad leistu pasirinkti savo norimas spalvas pagal template spalvą ? Nes pilką prie oranžinės nedera :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir atkreipkt dėmesį į reputaciją :) Ir ar galėtum padaryt kad leistu pasirinkti savo norimas spalvas pagal template spalvą ? Nes pilką prie oranžinės nedera :)

Spalvas gali pats pasikeiti per koda (jis yra: tavo dizas>>>boardindextemplates>>>hook_sidebarprof ir ten koreguok.). Zinoma noreciau moketi,bet ant modifikaciju kurimo esu tik naujokas ir nemoku pilnai visko susistatyti ko noreciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spalvas gali pats pasikeiti per koda (jis yra: tavo dizas>>>boardindextemplates>>>hook_sidebarprof ir ten koreguok.). Zinoma noreciau moketi,bet ant modifikaciju kurimo esu tik naujokas ir nemoku pilnai visko susistatyti ko noreciau.

Na visada buna pirmas kartas :) Bet pasistenk sutaisyti su reputacija ir su data iškraipyma

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na visada buna pirmas kartas :) Bet pasistenk sutaisyti su reputacija ir su data iškraipyma

Žinoma. Stengsiuos kiek tik galėsiu,o reputacija tai dėl datos. Pakeitus datos formatą ir reputacija susitvarkytu. Na,bet vistiek reikai padaryti tvarkingai,kad nereikėtu taip nesamoningai keitelioti.

 

 

 

EDIT:

 

Modifikacija bus žymiai patobulinta. Pridėti mano galva geriausiai tinkantys paveikslėliai (pagaliau radau pastovią svetainę,kurioje juos talpinsiu).

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas pranešimas nuo manes :D Pasidomek Tom Christian dizainus (glare visokie (kitu nepamenu :D ) ten yra hookai dizainam kur gali pasirinkt pagr spalva. tai va parsisiusk isnagrinek ir mokesi :) as jau daejau iki to kad i dizaina color picker imeciau :) Paskui atkreipiau demesi i rep. ideja del reputacijos baro bg. padaryk kad jei teigiama rep - zalias bg jei 0 pilkas bg jei neigiamas rep raudonas bg, jei yra tai sorry nebandziau hooko :D

Redaguota , nario {Edvinas}
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas pranešimas nuo manes :D Pasidomek Tom Christian dizainus (glare visokie (kitu nepamenu :D ) ten yra hookai dizainam kur gali pasirinkt pagr spalva. tai va parsisiusk isnagrinek ir mokesi :) as jau daejau iki to kad i dizaina color picker imeciau :) Paskui atkreipiau demesi i rep. ideja del reputacijos baro bg. padaryk kad jei teigiama rep - zalias bg jei 0 pilkas bg jei neigiamas rep raudonas bg, jei yra tai sorry nebandziau hooko :D

Na as dabar bandau tiesiog su paprastais hook nustatymais daryti (įprastai). O dėl rep bg,tai jei neklystu nuo 2 versios pridėjau šį kodą. Bet dėl nustatymų būtinai pagalvosiu ir apžiurėsiu,nes ypač tom c. sugeba padaryti gražius ir ne default nustatymų langus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...