Peršokti į turinį

[PAGALBOS] Dėl php VVP


Snow*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip padaryt kad kaip žmogus prisijungia jo visi stats, paslaugų pirkimai ir t.t būtų index.php faile? Nes dabar pas manę yra tarkim index.php failas ir kaip aš prisijungiu prie vartotojo per index.php manę nukelia į profilis.php o man reikia kad viskas būdų index faile, kaip šitą sukurt? :D


 


pas manę štaip kaip čia:



if( $vardas == $dbvardas && $slaptazodis == $dbslaptazodis )
{
$_SESSION [ 'vardas' ] = $dbvardas ;
echo header ( 'location: profilis.php' ); //redirecting user to his profile page (profilis.php)
}
Redaguota , nario Evaldas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pagal sesiją

Vat žinau jog pagal ją, bet nemoku naudotis ją.

 

Galėtum pavyzdinį kodą? Pvz

<?php
session_start();
$_SESSION["neprisijungęs"] = "Ką čia rašyt ? Nežinau, nes išktraukiau šį kodą iš intiko";
$_SESSION["prisijungęs"] = "Ką čia rašyt ? Nežinau, nes išktraukiau šį kodą iš intiko";
?>

//Padėk sukurt buttonus kai paspaudi vieną, kad būtų session1, kad kitą, būtų session2 pvz

</html>
<button>Prisijungęs</button>
<button>Neprisijungęs</button>
</html>

dar vą radau kažkaip ar tai tikrinimas ar ne

if(isset($_SESSION['Neprisijungęs'])) //if session is set, so if user is logged in... 
{
echo "Tu neprisijungęs";
}
else
{
echo "Tu prisijungęs";
}

Bet man vistiek neišėina. 

Nes kaip žinau jog reikia kažkaip start, stop, destroyint sesiją.

Redaguota , nario Evaldas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

if session is set, so if user is logged in...
{
echo "Tu neprisijungęs";
}

 

biški su anglų problemos.

if(isset($_SESSION['sesija'])) { echo "tu prisijiunges"; } else { echo "tu neprisijiunges"; }

 

vietoj prisijiunges, įdėk stats'us, vietoj neprisijiungęs įdėk pagr. page'ą.

 

šeip jeigu nenusimanai tai geriau arba eik pagrindus mokintis arba samdyk programerį :D Bet kodą daviau manau nesunkiai pasidarysi, jei ką ašyk čia ._.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

if session is set, so if user is logged in...

{

echo "Tu neprisijungęs";

}

 

biški su anglų problemos.

if(isset($_SESSION['sesija'])) { echo "tu prisijiunges"; } else { echo "tu neprisijiunges"; }

 

vietoj prisijiunges, įdėk stats'us, vietoj neprisijiungęs įdėk pagr. page'ą.

 

šeip jeigu nenusimanai tai geriau arba eik pagrindus mokintis arba samdyk programerį :D Bet kodą daviau manau nesunkiai pasidarysi, jei ką ašyk čia ._.

Dėkui, bet gal galėtum sukurt man visą kodą kad suprasčiau? Kažką panašaus kaip parodžiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, tiesiog susikurk formą, ir submit'us, kai paspausi ant vieto, tai tada pradėk vieną sesiją, jei ant kito, kitą sesiją

Va sukuriau,

<?php
$_SESSION['username'] = '';
if(isset($_SESSION['username'])) { echo "tu prisijiunges"; } else { echo "tu neprisijiunges"; }
?>

Jeigu 

$_SESSION['username'] = '';

tai rašo tu prisijungęs, o jeigu pakeičiu į usernamee tai rašo tu neprisijungęs, tik va nežinau kaip tuos mygtukus sukurt. Davai ką sukurk nes kaip matau tu kaip ir aš, kaip pasakyt tai žinai, bet kaip kodą parašyt tai nelabai;/ davaikąąą sukurt man tuos mygtukus submit ir vsio. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<?php

session_start();

 

echo "<form action='index.php' method='POST'>";

echo "<input type='submit' name='button1' value='Session 1'/>";

echo "<input type='submit' name='button2' value='Session2 2'/>";

echo "</form>";

 

if(isset($_POST['button1']) && !isset($_SESSION['session1']))  { $_SESSION['session1'] = $vardas; // ar pagal ka tu ten darysi kzn... }

if(isset($_POST['button2']) && !isset($_SESSION['session2']))  { $_SESSION['session2'] = $vardas; // ar pagal ka tu ten darysi kzn... }

 

if(isset($_SESSION['session1'])) {

 echo "sesija numeris vienas buvo sukurta.. ";

}

if(isset($_SESSION['session2'])) {

 echo "sesija numeris du buvo sukurta.. ";

}

 

?>

 

aš nžn ar veiks :D 

 

?>

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...