ToffyzZz

Naujas STUNT mapp'as

Recommended Posts

Sveiki, taigi suk┼źriau dar vien─ů STUNT'o mapp'─ů.

J─» gal─Śsite i┼íbandyti mano serveryje, kuris atsidarys prie┼í ┼íventes (Taip bent jau planuojame)

─îia ─»kelsiu tre─Źia savo STUNT'o Video.

Štai ir jis:

Vertinkit, Kritikuokit, Komentuokit.

Juk iš klaidų mokomes. ;)

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Gal visai ir neblogas,kiek laiko darei?

Nuo to, kiek laiko dar─Ś, darbo kokybi┼íkumas nepriklauso. Kitas gali padaryti per 30min., o dar kitas per puse dienos... Tai nieko nerei┼íkia.

FALSE = TRUE

stunt mapas neblogas, bet kad vaikas matosi 100 procentu, mane pasikelusiu isvadino nes pasakiau kad is pirmo kart pereisiu, taigi padare kad nepereiciau, nustume poto sako h paspausk ( nepasake ka daro ji :D ) o ant galo kai pasakiau kad pats maisaisi tai dejo bana, atsimenu as ta vaikuti, skypei turejau labai priklas buvo, teko uzbaninti :mucha:

stunt mapas neblogas, bet kad vaikas matosi 100 procentu, mane pasikelusiu isvadino nes pasakiau kad is pirmo kart pereisiu, taigi padare kad nepereiciau, nustume poto sako h paspausk ( nepasake ka daro ji :D ) o ant galo kai pasakiau kad pats maisaisi tai dejo bana, atsimenu as ta vaikuti, skypei turejau labai priklas buvo, teko uzbaninti :mucha:

Jeigu ─Źia vaik┼│ dar┼żelis, tai did┼żiausias vaikas esi tu, at─Śjai ─» serv─ů sakai:

Kur** ble* vaikai ─Źia **

V─Śliau dar r─Śkaujai, kad pereisiu i┼í pirmo karto, nieko nemai┼íiau, net nema─Źiau, kad tu jo i┼íviso u┼żbaigtum, v─Śliau prad─Śjai stumti ant draug┼│, ir v─Śliau teko u┼żbaninti.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.