Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"Mass Effect 2" "PS3" versija naudos naujesnį varikliuką


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5668 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

23176.jpg?t=1292524867

"Mass Effect 2" "PlayStation 3" versija naudos "Mass Effect 3" varikliuką. Apie tai prasitarė žaidimo prodiuseris Jesse Houston.

"Iš tiesų mes sukūrėme variklį skirtą "Mass Effect 3", kuris bus naudojamas ir "Mass Effect 2" "PS3" versijoje. Taigi mes paėmėme turinį, istoriją bei kitus dalykus iš "Mass Effect 2" ir viską sudėjome į "Mass Effect 3" variklį", - aiškino Josse Huston vienoje iš "Bioware" audio transliacijų.

Games.lt ; SuperGames.lt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5668 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...