Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gfx Touche`s Art.


Zouag

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 95
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

~> Jūsų Vardas ? Paulius

~> Jūsų amžius ? 13

~> Ar esate bandę kašką kurti su "Photoshop" ? Taip, Jau apie du mėnesius kažką "sapalioju"

~> Ar žinotę pagrindus? (Gm,Cm,Bm,Le) ?GM - Gradient map cm - clipping mask BM Nžn Le nžn.

~> Ar turite perspektyvos darbuotis su "Photoshop" ? Taip.

~> Koks jūsų charakterio bruožas ? Linksmas tačiau negaliu atsilaikyti kai mane erzina, kažkas nepavyksta.

~> Ar rašote lietuviškomis raidėmis ? Taip.

~> Jūsų skype ? Pask.paulius

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki čia nereklama, ar dar kas nors kaip gali pagalvoti kiti. Tiesiog norėjau paklausti kaip šie mokytojai vertintų mano darbą kurį pats padariau pagal vargana tutorial'ą, photoshop dirbu gal kelias dienas... Be to nieko daug neišmaniau pradėdamas. Norėčiau paklausti ar daug pažengiau nuo pradendančiojo lygio ar vis dar stoviu vietoje? Ačiū ;)

Darbas:

signaturepqv.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

~> Jūsų Vardas ? Karolis

~> Jūsų amžius ? 12

~> Ar esate bandę kašką kurti su "Photoshop" ? Taip

~> Ar žinotę pagrindus? (Gm,Cm,Bm,Le) ? Gm- Gradiient Map ir fsio

~> Ar turite perspektyvos darbuotis su "Photoshop" ? Taip

~> Koks jūsų charakterio bruožas ? Linksmas. Bandantys kaška naujo.

~> Ar rašote lietuviškomis raidėmis ? Taip

~> Jūsų skype ? emix.mp3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

~> Jūsų Vardas ? Lukas

~> Jūsų amžius ? 15

~> Ar esate bandę kašką kurti su "Photoshop" ? Taip

~> Ar žinotę pagrindus? (Gm,Cm,Bm,Le) ? puse

~> Ar turite perspektyvos darbuotis su "Photoshop" ? Taip

~> Koks jūsų charakterio bruožas ? Viska atliekantis kokybiškai

~> Ar rašote lietuviškomis raidėmis ? TAIP

~> Jūsų skype ? tigrius111

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki čia nereklama, ar dar kas nors kaip gali pagalvoti kiti. Tiesiog norėjau paklausti kaip šie mokytojai vertintų mano darbą kurį pats padariau pagal vargana tutorial'ą, photoshop dirbu gal kelias dienas... Be to nieko daug neišmaniau pradėdamas. Norėčiau paklausti ar daug pažengiau nuo pradendančiojo lygio ar vis dar stoviu vietoje? Ačiū ;)

Darbas:

signaturepqv.jpg

Kaip naujokui labai gerai, pats kelias dienas dirbdamas su PS nepadarydavau, ną ką aš galiu pasakyt. www.imagination.lt Tutorialų šaltinis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu pasirodyt nevykelis, bet čia mano pirmas darbas daugiau kaip ir nera :D

-- Papildyta --

Sveiki čia nereklama, ar dar kas nors kaip gali pagalvoti kiti. Tiesiog norėjau paklausti kaip šie mokytojai vertintų mano darbą kurį pats padariau pagal vargana tutorial'ą, photoshop dirbu gal kelias dienas... Be to nieko daug neišmaniau pradėdamas. Norėčiau paklausti ar daug pažengiau nuo pradendančiojo lygio ar vis dar stoviu vietoje? Ačiū ;)

Darbas:

signaturepqv.jpg

Kaip naujokui labai gerai, pats kelias dienas dirbdamas su PS nepadarydavau, ną ką aš galiu pasakyt. http://www.imagination.lt Tutorialų šaltinis. :)

Dėkuj už vertinimą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar pergalvojus ir daugiau pamąsčius, nusprendžiau , kad į komandą naujokų neimsiu(-ime). Turite būti bent vidutinio/aukšto N lygio žmogus, užsiregistravęs imagination.lt narys, turintis savo galeriją ir atlikęs bent vieną klasifikaciją imagination.lt įrodymui dėl jūsų sugebėjimų. Tai tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...