Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

#EuroCSS.LT | European CS:Source Network


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4449 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

EuroCSS_white.png

Sveiki, norėčiau pakviesti aplankyti EuroCSS.LT serverių tinklą.

Public: pb.eurocss.lt

MIX(Steam-Only): cm.eurocss.lt

Zombie Рудд:zm.eurocss.lt

Prieiga: NON-STEAM/Steam ( Priima abu)

OS: Linux DS

Serverio WEB:http://eurocss.lt

EuroCSS.LT - Moderniausias Source serverių tinklas Lietuvoje. Nuolatos rūpinamės savo serveriais, geriname žaidimų kokybę, bei personalą. Itin didelį dėmesį kreipiame į serverių tvarkos palaikymą, bei tinklo įrangai. Serverius talpiname mūsų oficialaus remėjo EuroVPS.LT serverinėje. Siūlomos paslaugos- pigiausios Lietuvoje. VIP vos 3lt/men, administratorių- neparduodame. Nuo Rugsėjo 1d. startavo po visos vasaros atnaujintas puslapis, bei forumas. Tinkle vykstančiuose konkursuose, galima laimėti tiek originalius STEAM klientus, tiek oficialią tinklo atributiką(marškinėlius). Daugiau apie atnaujinimus galit skaityti apsilankę http://eurocss.lt.

Atidarėme naują - Zombie serverį!

Maloniai atsakysiu į Jūsų klausimus ir laukiam apsilankant! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei tiesa sakant serveryje aš nežaides , bet tikrai patariu apsilankyti , bežiūrint kaip žzaidzia mano brolis "Belas" man irgi labai uzsinorejo pabandyti , bet dėja mano kompas neantiek galingas , jog laisvai sugebečiau žaisti css :unsure: . Na iki šiol žaidžiu senąją cs versija tai yra 1.6 ir ir tiesa sakant palyginus nera jokio lago . Myndzius gerai pasistengė dėl serverio ir dėl vip sistėmos . Respect :nice:

-- Papildyta --

Na jei tiesa sakant serveryje aš nežaides , bet tikrai patariu apsilankyti , bežiūrint kaip žzaidzia mano brolis "Belas" man irgi labai uzsinorejo pabandyti , bet dėja mano kompas neantiek galingas , jog laisvai sugebečiau žaisti css :unsure: . Na iki šiol žaidžiu senąją cs versija tai yra 1.6 ir ir tiesa sakant palyginus nera jokio lago . Myndzius gerai pasistengė dėl serverio ir dėl vip sistėmos . Respect :nice:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ačiū už pastebėjimą. Pataisiau

Reikalavimai tie patys kaip ir kitiem serveriam. Jeigu gerai pamenu, tai naujausias update yra 28 :)

Mano žiniomis, DProto, skirtas tik cs 1.6 serveriam. Čia, kaip matote, yra SOURCE.

Serverių tinklas turi 3 serverius, čia tik vienas iš jų :)

-- Papildyta --

Vakar paleidome pirmąją Lietuvoje realaus laiko demo saugyklą. Visi norintys, ir žaidžiantys EuroCSS.LT MIX/CM galės atsisiūsti jiems reikiamą demo akimirksniu, be jokio vargo, ar papildomų kliūčių.

Nori pamatyti? Aplankykite http://cm.eurocss.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 5 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Atidarėme visiškai atsinaujinusį Zombie serverį! Pirmoji Lietuvoje Source žaidimui parašyta Zombie Ammo Pack's sistema, kuris suteiks tikrai FANTASTIŠKŲ įspūdžių žaidžiant :)

EuroCSS.LT | Zombie Hell

IP: zm.eurocss.lt / 212.59.26.91

Atlikti darbai: SPAUDŽIAM

Aprašymas:

Serveris sukurtas Zombiai prieš Žmones pagrindu. Zombių tikslas- užkrėsti visus žmones, žmonių tikslas- išgyventi. Mapai pritaikyti su daug objektų, kad būtų lengva barikaduotis. VIP kol kas papildomų privilegijų neturi, neskaitant vChat ir vSay. Kaip ir Public serveryje, Zombie Hell'e bus galima rinkti gtaškus, bei dalyvauti konkursuose. Kiekvieną mėnesį bus renkami Karaliai. Atnaujinti visi garsai ir modeliai, apie juos daugiau galite sužinoti pažiūrėję atliktus darbus. Žaidėju amunicija yra padidinta, tačiau ginklų apkabos nepakitusios. Kiekvieną roundą gaunate nemokamą parašiutą, kuriuo naudotis galite laikydami "E" raidę. Zombiai "Mamytės", turi galimybę naudoti "vėmalus"(taip sugalvojom :D). Jeigu prieis pakankamai arti žaidėjo, paspaudus dešinį pelės mygtuką, jis jį užkrės.

Serverio komandos:

/freeze - Padeda šaldančią miną. Minos efektas galioja 5sec. Zombiui palietus miną, jis sustingsta. Kiekvienas žaidėjas gauna po 3.

/explosive - Padeda sprogstančią miną. Zombiui palietus miną, jam bus nuimta -300HP. Kiekvienas žaidėjas gauna po 3.

/rankos - Įjungia/išjungia zombio rankas. Rankos pasirodo/dingsta kita roundą, po įjungimo/išjungimo.

/beacon - Įjungia/išjungia radaro spindulį. Radaro spindulys parodo jūsų poziciją kitiems žaidėjams.

/strike - Iškviečia dūmų ataką. Kiekvienas žaidėjas turi po vieną ataką, per žaidimą.

/statsme, /rank, /top10, /session - Žaidėjo statistikos

/quake - Quake garsų nustatymas. Įeina headshotai, firstblood, roundo pradžios garsai, count-down muzika.

/rgarsai - Round-End garsų nustatymas. Muzika kuri groja roundo pabaigoje, laimėjus kuriai nors pusei.

/zmarket - Zombie Market. Apsiginkluok iki dantų, bet kur ir bet kada!

/ztele - Užstrigai? Ne bėda, pasinaudok šia komanda ir atsirasi spawne. Ribojama iki 3 kartų per žaidimą.

/zmenu - Zombie meniu.

/zclass - Zombie klasės. Pasirink savo norimą žaidėjo tipą.

/vsay - VIP žinutė.

/vchat - VIP chatas.

/zap - Zombie Ammo Pack žaidimo meniu.

/zammo - Zombie Ammo Pack tikrinimas.

rtv, nominate, voteban, votekick, votealltalk - Manau net aiškinti nereikia.

MAP List: ŽIŪRIM ČIA

Daugiau info: ŽIŪRIM ČIA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4449 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...