Vienas projektas gali tur─Śti tik VIEN─ä TEM─ä! U┼ż daugiau nei vienos temos tur─Śjim─ů tokios pa─Źios bus taikoma 1.4. taisykl─Ś.
MindziusLT

#EuroCSS.LT | European CS:Source Network

Recommended Posts

EuroCSS_white.png

Sveiki, nor─Ś─Źiau pakviesti aplankyti EuroCSS.LT serveri┼│ tinkl─ů.

Public: pb.eurocss.lt

MIX(Steam-Only): cm.eurocss.lt

Zombie đáĐâđ┤đ┤:zm.eurocss.lt

Prieiga: NON-STEAM/Steam ( Priima abu)

Serverio WEB:http://eurocss.lt

EuroCSS.LT - Moderniausias Source serveri┼│ tinklas Lietuvoje. Nuolatos r┼źpinam─Śs savo serveriais, geriname ┼żaidim┼│ kokyb─Ö, bei personal─ů. Itin didel─» d─Śmes─» kreipiame ─» serveri┼│ tvarkos palaikym─ů, bei tinklo ─»rangai. Serverius talpiname m┼źs┼│ oficialaus rem─Śjo EuroVPS.LT serverin─Śje. Si┼źlomos paslaugos- pigiausios Lietuvoje. VIP vos 3lt/men, administratori┼│- neparduodame. Nuo Rugs─Śjo 1d. startavo po visos vasaros atnaujintas puslapis, bei forumas. Tinkle vykstan─Źiuose konkursuose, galima laim─Śti tiek originalius STEAM klientus, tiek oficiali─ů tinklo atributik─ů(mar┼íkin─Ślius). Daugiau apie atnaujinimus galit skaityti apsilank─Ö http://eurocss.lt.

Atidar─Śme nauj─ů - Zombie server─»!

Maloniai atsakysiu ─» J┼źs┼│ klausimus ir laukiam apsilankant! :)

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Na jei tiesa sakant serveryje a┼í ne┼żaides , bet tikrai patariu apsilankyti , be┼żi┼źrint kaip ┼żzaidzia mano brolis "Belas" man irgi labai uzsinorejo pabandyti , bet d─Śja mano kompas neantiek galingas , jog laisvai sugebe─Źiau ┼żaisti css :unsure: . Na iki ┼íiol ┼żaid┼żiu sen─ůj─ů cs versija tai yra 1.6 ir ir tiesa sakant palyginus nera jokio lago . Myndzius gerai pasisteng─Ś d─Śl serverio ir d─Śl vip sist─Śmos . Respect :nice:

-- Papildyta --

Na jei tiesa sakant serveryje a┼í ne┼żaides , bet tikrai patariu apsilankyti , be┼żi┼źrint kaip ┼żzaidzia mano brolis "Belas" man irgi labai uzsinorejo pabandyti , bet d─Śja mano kompas neantiek galingas , jog laisvai sugebe─Źiau ┼żaisti css :unsure: . Na iki ┼íiol ┼żaid┼żiu sen─ůj─ů cs versija tai yra 1.6 ir ir tiesa sakant palyginus nera jokio lago . Myndzius gerai pasisteng─Ś d─Śl serverio ir d─Śl vip sist─Śmos . Respect :nice:

┼áiaip i┼í apra┼íymo sprend┼żiant geras serveris, reik─Śs pabandyti kai man kompiuteri sutvarkys... Bet i┼íkilo klausimas: ar reikia koki┼│ pa─Ź┼│ ar dar ko nors, nes kituose css serveriuose man reik─Śdavo atsisi┼│sti visokius updatus...

A─Źi┼ź u┼ż pasteb─Śjim─ů. Pataisiau

Reikalavimai tie patys kaip ir kitiem serveriam. Jeigu gerai pamenu, tai naujausias update yra 28 :)

Mano ┼żiniomis, DProto, skirtas tik cs 1.6 serveriam. ─îia, kaip matote, yra SOURCE.

Serveri┼│ tinklas turi 3 serverius, ─Źia tik vienas i┼í j┼│ :)

-- Papildyta --

Vakar paleidome pirm─ůj─ů Lietuvoje realaus laiko demo saugykl─ů. Visi norintys, ir ┼żaid┼żiantys EuroCSS.LT MIX/CM gal─Śs atsisi┼źsti jiems reikiam─ů demo akimirksniu, be jokio vargo, ar papildom┼│ kli┼ź─Źi┼│.

Nori pamatyti? Aplankykite http://cm.eurocss.lt

Sveiki,

po vis─ů vasar─ů tr┼źkusi┼│ darb┼│, startuojam atsinaujin─Ö nuo pagrind┼│! Dar daugiau konkurs┼│, privilegij┼│, ┼żaidim┼│ Jums! Laukiam apsilankant :)

Daugiau informacijos: http://www.eurocss.lt/forumas/topic/33-su-nauju-uzsidegimu-varom-pirmyn/

Atidar─Śme visi┼íkai atsinaujinus─» Zombie server─»! Pirmoji Lietuvoje Source ┼żaidimui para┼íyta Zombie Ammo Pack's sistema, kuris suteiks tikrai FANTASTI┼áK┼▓ ─»sp┼źd┼żi┼│ ┼żaid┼żiant :)

EuroCSS.LT | Zombie Hell

IP: zm.eurocss.lt / 212.59.26.91

Atlikti darbai: SPAUD┼ŻIAM

Aprašymas:

Serveris sukurtas Zombiai prie┼í ┼Żmones pagrindu. Zombi┼│ tikslas- u┼żkr─Śsti visus ┼żmones, ┼żmoni┼│ tikslas- i┼ígyventi. Mapai pritaikyti su daug objekt┼│, kad b┼źt┼│ lengva barikaduotis. VIP kol kas papildom┼│ privilegij┼│ neturi, neskaitant vChat ir vSay. Kaip ir Public serveryje, Zombie Hell'e bus galima rinkti gta┼íkus, bei dalyvauti konkursuose. Kiekvien─ů m─Śnes─» bus renkami Karaliai. Atnaujinti visi garsai ir modeliai, apie juos daugiau galite su┼żinoti pa┼żi┼źr─Śj─Ö atliktus darbus. ┼Żaid─Śju amunicija yra padidinta, ta─Źiau ginkl┼│ apkabos nepakitusios. Kiekvien─ů round─ů gaunate nemokam─ů para┼íiut─ů, kuriuo naudotis galite laikydami "E" raid─Ö. Zombiai "Mamyt─Śs", turi galimyb─Ö naudoti "v─Śmalus"(taip sugalvojom :D). Jeigu prieis pakankamai arti ┼żaid─Śjo, paspaudus de┼íin─» pel─Śs mygtuk─ů, jis j─» u┼żkr─Śs.

Serverio komandos:

/freeze - Padeda ┼íaldan─Źi─ů min─ů. Minos efektas galioja 5sec. Zombiui palietus min─ů, jis sustingsta. Kiekvienas ┼żaid─Śjas gauna po 3.

/explosive - Padeda sprogstan─Źi─ů min─ů. Zombiui palietus min─ů, jam bus nuimta -300HP. Kiekvienas ┼żaid─Śjas gauna po 3.

/rankos - ─«jungia/i┼íjungia zombio rankas. Rankos pasirodo/dingsta kita round─ů, po ─»jungimo/i┼íjungimo.

/beacon - ─«jungia/i┼íjungia radaro spindul─». Radaro spindulys parodo j┼źs┼│ pozicij─ů kitiems ┼żaid─Śjams.

/strike - I┼íkvie─Źia d┼źm┼│ atak─ů. Kiekvienas ┼żaid─Śjas turi po vien─ů atak─ů, per ┼żaidim─ů.

/statsme, /rank, /top10, /session - ┼Żaid─Śjo statistikos

/quake - Quake gars┼│ nustatymas. ─«eina headshotai, firstblood, roundo prad┼żios garsai, count-down muzika.

/rgarsai - Round-End gars┼│ nustatymas. Muzika kuri groja roundo pabaigoje, laim─Śjus kuriai nors pusei.

/zmarket - Zombie Market. Apsiginkluok iki dant┼│, bet kur ir bet kada!

/ztele - U┼żstrigai? Ne b─Śda, pasinaudok ┼íia komanda ir atsirasi spawne. Ribojama iki 3 kart┼│ per ┼żaidim─ů.

/zmenu - Zombie meniu.

/zclass - Zombie klas─Śs. Pasirink savo norim─ů ┼żaid─Śjo tip─ů.

/vsay - VIP ┼żinut─Ś.

/vchat - VIP chatas.

/zap - Zombie Ammo Pack ┼żaidimo meniu.

/zammo - Zombie Ammo Pack tikrinimas.

rtv, nominate, voteban, votekick, votealltalk - Manau net aiškinti nereikia.

MAP List: ┼ŻI┼¬RIM ─îIA

Daugiau info: ┼ŻI┼¬RIM ─îIA

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.