Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu 2 Anomaly Warzone Earth Gift Kodus


Dr4zulo`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3644 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.Iš pavadinimo galėjot spėt, kad noriu parduoti 2 Giftus.Neseniai buvo kažkoks eventas ar tai giveaway ir pasiemiau papildomai dar 2 gift kodus.Steame žaidimas kainuoja 9.99 tai yra apie 9.99 x 3.45 =34.4655Lt

O aš jum siūlau už 15LT

Jei sudominau rasom į skype:nerijus2131

Atsiskaitymo būdai:LABAS papildymas.Domintų keitimai!

Redaguota , nario Bandysiu
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki.Iš pavadinimo galėjot spėt, kad noriu parduoti 2 Giftus.Neseniai buvo kažkoks eventas ar tai giveaway ir pasiemiau papildomai dar 2 gift kodus.Steame žaidimas kainuoja 9.99€ tai yra apie 9.99 x 3.45 =34.4655Lt

O aš jum siūlau už 15LT

Jei sudominau rasom į skype:nerijus2131

Atsiskaitymo būdai:LABAS papildymas.Domintų keitimai!

nors jei ir gausiu ispejima tai man dzin, sis zaidinas dabar dalijamas nemokamai ir nuo kada Steam Gift'ai turi kodus? :D :D :DDDDD Yra Giftai ir yra CDKey, bet kas per Giftu kodai? Nauja rusis giftu wtf??? :DDD

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nors jei ir gausiu ispejima tai man dzin, sis zaidinas dabar dalijamas nemokamai ir nuo kada Steam Gift'ai turi kodus? :D :D :DDDDD Yra Giftai ir yra CDKey, bet kas per Giftu kodai? Nauja rusis giftu wtf??? :DDD

 

Už prekės nekritikuojančius pranešimus įspėjimai nėra dalinami. Tiesiog pasakei tiesą, jog žaidimas yra dalinamas nemokamai. Ir kiek žinau žaidimą vis dar galima gauti nemokamai, užsiregistravus šioje svetainėje - https://gamesrepublic.com

Redaguota , nario Kęstutis M
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3644 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...