Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku ETS 2 Steam gift [Skubiai] (~40lt)


DiRT_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pasakė tau žmogus kaip galėtum tą patį žaidimą pigiau įsigyti, tai ko tu čia dar putojies? Dar be to kam dvi beveik tokias pat temas kurti? http://www.supergames.lt/topic/178450-perku-ets-2-steam-gift/#entry1262471

O aš pasakiau, kad perku sms'u arba papildymu.. Ir niekas čia nesiputoja, o antra tema, nes ana buvo jau senesnė + jau nusipirkęs buvau. O čia reikia, ne man, o draugui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš pasakiau, kad perku sms'u arba papildymu.. Ir niekas čia nesiputoja, o antra tema, nes ana buvo jau senesnė + jau nusipirkęs buvau. O čia reikia, ne man, o draugui...

Tu putojies, žmogus gražiai pasakė, kaip galėtum nusipirkti žaidimą pigiau, o tu pradėjai su savo "skaityt nemoki?" ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebe akmens amžius, kad atsiskaitinėt papildymais ar SMS :) Bankai išsidėstę miestų patogiausiose vietose, užtruksi tiek pat laiko, tačiau galimybė sutaupyti nemažai pinigų :) Jei domina ir aš šitą GIFT galiu parduot (banku)

Sakau gi perku sms arba papildymu, aš pats jei man labai reikėtų nueičiau į banką, nors gyvenu užmiestyje, bet čia reikia draugui, jis tikrai neis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...