Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
[url="tavo link"]spausti čia[/url]

Jei šitą turėjai uomenyje.

 

Jei ne šitą, tai dar va toki turiu:

<a href='Svetaines link'><img src='paveiksliuko link' border='0' height='60' width='468'></a>

Tikiuosi padėjau :)

Redaguota , nario MartynasCP

Kad ir kokią kvailystę bepadarytum - tėvai tau atleis. Niekada su jais nesipyk, nes niekada nerasi nieko geriau nei jie.

(redaguota)
<a href='Svetaines link'><img src='paveiksliuko link' border='0' height='60' width='468'></a>

Seip kodas tavo nera 100% taisiklingas, na neatitiktu w3c rekalavimu. Seip nera butina det tu height width... Nebent tam tikro dydzio paveiksliuka reikia sumazinti iki tau norimo dydzio. O jaigu norite toki paty kaip paveiksliukas dydi tai geriausia 

<a href='Svetaines link'><img src='paveiksliuko link' border='0' alt=''/></a>

dabar jaigu patikrintumete per w3c validatoriu, nerodytu klaidos :)

 

P.S aisku manau jum nesvarbu sis dalykas, taciau jis reikalingas todel kad tada 100% zinosit kad viskas bus gerai atvaizduojama kiekvienoj narsykleje

Redaguota , nario Mantas / Š.

Hello, U WOT M8?

<a href='Svetaines link'><img src='paveiksliuko link' border='0' height='60' width='468'></a>

Seip kodas tavo nera 100% taisiklingas, na neatitiktu w3c rekalavimu. Seip nera butina det tu height width... Nebent tam tikro dydzio paveiksliuka reikia sumazinti iki tau norimo dydzio. O jaigu norite toki paty kaip paveiksliukas dydi tai geriausia 

<a href='Svetaines link'><img src='paveiksliuko link' border='0' alt=''/></a>

dabar jaigu patikrintumete per w3c validatoriu, nerodytu klaidos :)

 

P.S aisku manau jum nesvarbu sis dalykas, taciau jis reikalingas todel kad tada 100% zinosit kad viskas bus gerai atvaizduojama kiekvienoj narsykleje

 

 

Ne nu tu jau man pradedi įkirėt.... Kiek žinau visi beveik be to alt='' naudoja, ir viskas visiems veikia, o tu čia knygų prisiskaites lendi ir aiškini taisykles nereikalingas, kurios atitiktų ne žmogaus patogumą, o kažkokį w3c validator'iu...

Kad ir kokią kvailystę bepadarytum - tėvai tau atleis. Niekada su jais nesipyk, nes niekada nerasi nieko geriau nei jie.

(redaguota)
[url=linkas][img=paveiksliukolinkas][/url]

Toks gal tiktu..

Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...