NightKata

Atskleista trečioji "Uncharted" dalis (Papildyta)

Recommended Posts

c3f6035b404d9ab790522c3593129286102.jpg Regis, gandai buvo teisingi. Kompanija „Naughty Dog“ atskleidė kurianti jau trečiąją populiarios nuotykių serijos dalį „Uncharted 3: Drake‘s Deception“. Žaidimas vis dar lieka „PlayStation 3“ ekskliuzyvu ir bus išleistas 2011-ųjų pabaigoje.

Šį kartą žaidimo istorija vystysis Arabijoje. Pagrindinis siužeto akcentas bus Nathan‘o Drake‘o ir jo bičiulio Victor‘o „Sully“ Sullivan santykiai. Žinoma, lobis bus ir šį kartą. Trečiojoje dalyje veikėjas klajos Rub‘al Khali dykumoje ieškodamas žlugusio legendomis apipinto miesto.

Vienas iš „Uncharted“ kūrėjų Evan‘as Wells‘as teigė, kad jie trečiajam žaidimui pasirinko dykumą būtent dėl sunkumų, kuriuos patirs kūrėjai ją kurdami, ir žaidėjai joje žaisdami. „Mes esame šutvė moksliukų. Mes ieškojome kažko, kas mums būtų techninis ir meninis iššūkis, tad pasinėrėme į pasaulio ir istorijos vietą, su kuria dar nesusidūrėme“ teigė Evan‘as Wells‘as.

Žaidime žadama palikti visus senuosius dalykus, įskaitant co-op ir daugelio žaidėjų režimus. Be to žadama patobulinti Drake‘o kovos įgūdžius leidžiant kovoti iškart su keliais priešininkais vienu metu ir pridėti naujų laipiojimo galimybių.

Daugiau informacijos, įskaitant debiutinį filmuką ir išleidimo datą, turėtume sulaukti šį šeštadienį vyksiančiuose „VGA 2010“ apdovanojimuose.

Papildymas: Pirmuosius žaidimo vaizdus bei viršelį galite pamatyti žaidimo profilyje: http://www.games.lt/g/game.apie/7563

76e5d71dae158a1832d96882395efedc849.png

Šaltinis: games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.