Peršokti į turinį

My First Modern House.


3rnest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, kaip ir iš temos pavadinimo matėte, kad šioje temoje parodysiu savo pirmajį modern namą! Man jau geriau statyti Mediaval namus, o modern tai statau pirma kartą (pabaigtą). Jis yra statytas serveryje. Vertinkite */10. Ir parašykite kodėl tiek įvertinote. :)

|->> Spauskite ČIA! <<-| 

Jeigu patiko +R3P. ^^

Redaguota , nario The3rniXas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3/10


Pasikartosiu kaip ir kitame post'e:
Siūlyčiau naudoti Flows HD resourse pack'ą jis skirtas modern namams ir tikrai daug gražiau atrodo. Turėtų būti labiau įrengtas vidus ir išorėje turėtum padirbėti t.y. Random medžiai (savo ranka statyti) žolės visokios , gėlės ir panašiai ,nes pats namas vienas plikas toks stovi ir tiek.

Redaguota , nario SkyDiverLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

3/10

Pasikartosiu kaip ir kitame post'e:

Siūlyčiau naudoti Flows HD resourse pack'ą jis skirtas modern namams ir tikrai daug gražiau atrodo. Turėtų būti labiau įrengtas vidus ir išorėje turėtum padirbėti t.y. Random medžiai (savo ranka statyti) žolės visokios , gėlės ir panašiai ,nes pats namas vienas plikas toks stovi ir tiek.

Suprantu, bet yra tas, kad čia statytas per survival, (serveryje) ir jame nelabai turiu item'u :DD... P.S Su modern texture atrode gal visai ir nieko, namas pilkas buvo, kažkaip pilka mediena pasirodė keista.. Na bet ačiū už patarimus, stengsiuosi tobulėti. :) P.S Man su interjero įkūrimu nelabai sekasi...

Redaguota , nario The3rniXas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paaiškink kodėl tiek mažai? Manyčiau tas namas vertas bent 5... :D

 

"Manyčiau tas namas vertas bent 5"

 

Čia tik tavo nuomonė.

Dalykai kurie man užkliuvo:

 

- Forma

- Spalvos

- Apšvietimas

- Aplinka

 

"ir jame nelabai turiu item'u" - Neturi, Nestatai ir Nekeli į forumą arba Turi? Statai? Ir statai normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Manyčiau tas namas vertas bent 5"

 

Čia tik tavo nuomonė.

Dalykai kurie man užkliuvo:

 

- Forma

- Spalvos

- Apšvietimas

- Aplinka

 

"ir jame nelabai turiu item'u" - Neturi, Nestatai ir Nekeli į forumą arba Turi? Statai? Ir statai normaliai.

Na ačiū už nuomonę.

 

 

Nėra labai įspūdingas, bet tikrai ne 2/10, aš duočiau 6/10, visai nieko toks ir galėtum panaudoti quartz blockų, tada pats namas atrodys modernesnis (mano atžvilgiu).

Ačiū už nuomonę. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai užneša i modern nama gal čia aš senstu ar modernus stilius keičiasi bet manau jog pirma turi žinoti kaip modernus namas atrodo.Tada texturas isikelk modern house nes texturos suteika savotiška modernu prieskoni :D gal tada ir išeis kažka sukonstruoti o dėl vertinimo nekažka.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

My first box, vertink The3rniXas:

2011-12-31_112458.png

 

Juokauju žinoma. Netinkamus blokus pasirinkęs, bet žiūrint struktūrą, neblogai.

Ačiū, kad bent pasijungiai minecraft'ą ir pastatei dirt pilį. :D Bei dq už nuomonę.

 

Raudona mediena viską sugadina , Stogas iš sandstone nsm truputi , Stiklas netinka visiškai , o taip tai neblogas visai 

4/10

Na dq už nuomonė. ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai užneša i modern nama gal čia aš senstu ar modernus stilius keičiasi bet manau jog pirma turi žinoti kaip modernus namas atrodo.Tada texturas isikelk modern house nes texturos suteika savotiška modernu prieskoni :D gal tada ir išeis kažka sukonstruoti o dėl vertinimo nekažka.....

Dq už nuomonę, jo žinau man ir pačiam nelabai užneša į modern namą, bet labiau į modern namą, negų į mediaval.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...