Peršokti į turinį

GM Įdėjos...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Race mažai žaidėjų. Freeroam irgi mažai bus, stunt irgi. Nėra pasiūlymų. :D

Aš norėjau Stunt.Bet ant Stunt manau daugiau žaidėjų susirinktu.Arba kažko kito reikėtu...Galite sugalvoti veiksma ką ten turėtumete daryti ir pan.

Turbūt nematėt ką rašiau del realaus gyvenimo?Bet jeigu nieko nesugalvosiu tai iš SF pabandysiu perkelti į LV.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei galite parašykite man i skype kokiu idėjų lrg gm mano skype altecs7 lrg gm bus labai geras dabar jau esu daug ka pakeites ne kaip įprasta dabar esu paleides serva su vrlg gm biški pertvarkytas galit užsukt apžiurėt, bet jis laikinai kol; paleisiu lrg ip: 77.79.12.230:4809 Taip dabar dažnai buno po 15on, o tai kaip paleisiu nauja gm turėtu prisirinkti normaliai Ačių už dėmesi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As Turiu Antra Pasiulyma : Galetum Pilotavimo Gm pavizdziui buni pilotu ir paimi dideli lektuva at-400 arba shamal ir skrendi i taskus ir keli leveli pvz nuo 1 oro uosto i kita arba dar butu laikas ir reikia nugabenti su lektuvu i vieta arba su masina

Tikiuosi Patiko :nice:

Nu cia nekaip sitas variantas bet mldc kad galvoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As Turiu Antra Pasiulyma : Galetum Pilotavimo Gm pavizdziui buni pilotu ir paimi dideli lektuva at-400 arba shamal ir skrendi i taskus ir keli leveli pvz nuo 1 oro uosto i kita arba dar butu laikas ir reikia nugabenti su lektuvu i vieta arba su masina

Tikiuosi Patiko :nice:

Ačiū.Norėjau ir aš kažka panašaus.Dėkui :nice:

Bet aš darysiu taip: būtu su lėktuvais karai.Ką manot?Ir taip kiekvieni kariautu? :)

Ačiū Lukai.Tai visdelto aš toki ir kūrsiu.Tik ten būs su Lėktuvais karai :)

O šiaip galite siūlyti ir dar įdėjų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal kokias lenktynes ten pasiulai kam nors raly ir kokia nors komanda idet kad laimetojui atitektu pastatyti litai ir gautu uz laimejima xp kuo daugiau xp tuo geresnia car gali pirkt. (Kas sove i galva ta parašiau :D:D )

Norėjau ant savo Race GM taip daryti.Bet nemokėjau,tai šito dalyko nebuvo pavykę padaryti.Bet jeigu būčiau pasidomėjęs ir padaryčiau,tik kantrybės trūko :mucha:

Kokiam mieste pasiulytumete statyti tą Pilotų karų GM respawna(Atsiradimo vieta) ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...