Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Public Admin Pack By ExC [Mano Pirmas]


Guest ExC <3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu pristatyti savo pirmajį admin pack'a. Pradėkime

AmxModX 1.8.1

Metamod-P v1.19p32

DProto 0.9.87

Pluginai

Maffia.amxx - Kiti sako kad mažina laga.

HPK.amxx - Kickina žaidėjus su didesniu nei 80 Pingu

rockthevote.amxx - parašius /rtv jūs galite pakeisti žemėlapį, bet reikia tam tikro balsų skaičiaus.

admin_check.amxx - rodo prisijungusius adminus

bullet_damage.amxx - rodo kiek padarei priešui žalos

ad_manager.amxx - papildomos reklamos, galite dasirašyti amxmodx/configs/advertisements.ini

Serveryje Papildomų reklamų nėra.. Pasikoreguokit motd.txt ir amxx.cfg. Prašau parašykit kas blogai, žadu atnaujinti, dadėti pluginų..bet neprikrauti per daug. Ir labai ačiū Indigo, kad padėjo sukurti.

Mano pirmasis admin packas :)

v1Siūstis : http://www45.zippyshare.com/v/82749203/file.html

v2.

Va padariau antrają versija mano admin packo.

AmxModX 1.8.1

Metamod-P v1.19p32

DProto 0.9.87

Booster 2.4.0.0

Pluginai

Maffia.amxx - Kiti sako kad mažina laga.

HPK.amxx - Kickina žaidėjus su didesniu nei 80 Pingu

rockthevote.amxx - parašius /rtv jūs galite pakeisti žemėlapį, bet reikia tam tikro balsų skaičiaus.

admin_check.amxx - rodo prisijungusius adminus

bullet_damage.amxx - rodo kiek padarei priešui žalos

ad_manager.amxx - papildomos reklamos, galite dasirašyti amxmodx/configs/advertisements.ini

bcd_hudtimer- rodo kiek liko laiko iki c4 sprogimo

AdminVIP.amxx - Paspaudus Tab'a Išmes Score lentele ir bus darašyta prie jūsų nicko VIP. Vipam ir Adminam

connect_announce.amxx rodo kai kas prisijungia/atsijungia serveryje

public_rules.amxx - jūsų parašytos taisyklės[/b]

Na štai mano v2 versija.

Siuntimasis: Public_Admin_Pack_By_ExC_v2.rar - 3.6 Mb

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Tai *LB puslapis geriausias* man cia padejo Indigo...

2. Nepisk tu man proto..

3. Pirmas yra pirmas :)

4. Viska dariau parsisuntes failus o ne istryniau kanors is kito adm packo :)

5. Jeigu nemoki pats kurti tai nevaryk...

As nemoku? :DDDDDDDDDD Pats klausei forume, kaip sukurt packa, net nezinojai ka siustis.. dar zinute tavo turiu, ka siustis. Vapse dusk *Myliu SuperGames.lt*, ne tau packus kurti :)))

-- Papildyta --

Dar saklyciau isverstum y lt kalba arba options sutvarkytum... o cia defoult idejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu tai pavarai :DD Idejo triperius nors man Indigo paiskino kaip daryti... Apie tavo admin packus isviso patyliu :) Reikes ir nebekursiu.. :)

-- Papildyta --

Ta mes suprantame , bet naujokas zmogus budamas, net nezino kas geriau tai negalime cia ir pykti, viska galesime spresti pagal 2 packa

Bent vienas normalus komentaras.. kiti jau grasina net packu nebekurti...

-- Papildyta --

1. Tai *LB puslapis geriausias* man cia padejo Indigo...

2. Nepisk tu man proto..

3. Pirmas yra pirmas :)

4. Viska dariau parsisuntes failus o ne istryniau kanors is kito adm packo :)

5. Jeigu nemoki pats kurti tai nevaryk...

As nemoku? :DDDDDDDDDD Pats klausei forume, kaip sukurt packa, net nezinojai ka siustis.. dar zinute tavo turiu, ka siustis. Vapse dusk *MYLIU LB*, ne tau packus kurti :)))

-- Papildyta --

Dar saklyciau isverstum y lt kalba arba options sutvarkytum... o cia defoult idejo.

Ir aplamai, man Indigo viska pasake o tas sako kad nukopinau.. ir ka tau versti?

-- Papildyta --

Galetumet bent pasakyti kas blogai o kas ne.. dabar jau stumt pradejo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NU bet tai,tokiu packu pilnas forumas!!Bent zmones pasistengtu, kaip d3v1l, matet jo packa? VO ten tai... O cia tai. Paimi belenkoki packa, isemi pluginu idedi situs ir gerai. :)

Kai tu kurei pirma packa tu kitaip nori pasakyt darei? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu tai pavarai :DD Idejo triperius nors man Indigo paiskino kaip daryti... Apie tavo admin packus isviso patyliu :) Reikes ir nebekursiu.. :)

-- Papildyta --

Ta mes suprantame , bet naujokas zmogus budamas, net nezino kas geriau tai negalime cia ir pykti, viska galesime spresti pagal 2 packa

Bent vienas normalus komentaras.. kiti jau grasina net packu nebekurti...

-- Papildyta --

1. Tai *LB puslapis geriausias* man cia padejo Indigo...

2. Nepisk tu man proto..

3. Pirmas yra pirmas :)

4. Viska dariau parsisuntes failus o ne istryniau kanors is kito adm packo :)

5. Jeigu nemoki pats kurti tai nevaryk...

As nemoku? :DDDDDDDDDD Pats klausei forume, kaip sukurt packa, net nezinojai ka siustis.. dar zinute tavo turiu, ka siustis. Vapse dusk *MYLIU LB*, ne tau packus kurti :)))

-- Papildyta --

Dar saklyciau isverstum y lt kalba arba options sutvarkytum... o cia defoult idejo.

Ir aplamai, man Indigo viska pasake o tas sako kad nukopinau.. ir ka tau versti?

-- Papildyta --

Galetumet bent pasakyti kas blogai o kas ne.. dabar jau stumt pradejo...

Versti? :) Nu paimi .sma plugina. (jy rasi scripting) Isverti visa plugina y lietuviu kalba. Nu kad pvz rasytu: max ping is: 101 o tu isveti: maximalus ping'as yra: 101 :) Ir pan. :)

-- Papildyta --

NU bet tai,tokiu packu pilnas forumas!!Bent zmones pasistengtu, kaip d3v1l, matet jo packa? VO ten tai... O cia tai. Paimi belenkoki packa, isemi pluginu idedi situs ir gerai. :)

Kai tu kurei pirma packa tu kitaip nori pasakyt darei? :)

Taip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu tai pavarai :DD Idejo triperius nors man Indigo paiskino kaip daryti... Apie tavo admin packus isviso patyliu :) Reikes ir nebekursiu.. :)

-- Papildyta --

Ta mes suprantame , bet naujokas zmogus budamas, net nezino kas geriau tai negalime cia ir pykti, viska galesime spresti pagal 2 packa

Bent vienas normalus komentaras.. kiti jau grasina net packu nebekurti...

-- Papildyta --

1. Tai *LB puslapis geriausias* man cia padejo Indigo...

2. Nepisk tu man proto..

3. Pirmas yra pirmas :)

4. Viska dariau parsisuntes failus o ne istryniau kanors is kito adm packo :)

5. Jeigu nemoki pats kurti tai nevaryk...

As nemoku? :DDDDDDDDDD Pats klausei forume, kaip sukurt packa, net nezinojai ka siustis.. dar zinute tavo turiu, ka siustis. Vapse dusk *MYLIU LB*, ne tau packus kurti :)))

-- Papildyta --

Dar saklyciau isverstum y lt kalba arba options sutvarkytum... o cia defoult idejo.

Ir aplamai, man Indigo viska pasake o tas sako kad nukopinau.. ir ka tau versti?

-- Papildyta --

Galetumet bent pasakyti kas blogai o kas ne.. dabar jau stumt pradejo...

Versti? :) Nu paimi .sma plugina. (jy rasi scripting) Isverti visa plugina y lietuviu kalba. Nu kad pvz rasytu: max ping is: 101 o tu isveti: maximalus ping'as yra: 101 :) Ir pan. :)

-- Papildyta --

NU bet tai,tokiu packu pilnas forumas!!Bent zmones pasistengtu, kaip d3v1l, matet jo packa? VO ten tai... O cia tai. Paimi belenkoki packa, isemi pluginu idedi situs ir gerai. :)

Kai tu kurei pirma packa tu kitaip nori pasakyt darei? :)

Taip :)

Nieko kažin ir pas tave nieko kito ir nebuvo.D3V1L irgi nieko gero ir nebuvo sukūręs,ir jo yra eilinis packas.Bet šitas geriausias iš Public kūrį mačiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko kažin ir pas tave nieko kito ir nebuvo.D3V1L irgi nieko gero ir nebuvo sukūręs,ir jo yra eilinis packas.Bet šitas geriausias iš Public kūrį mačiau :) Beasuse..

Aciu, nesitikejau..

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD D3v1l toks pats? PAieskok forume asile. Pamatysi koks zjbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi nuo kažko pradeda, ExC <3, taip pat ne išimtis. Su laiku ateis patirtis ir sukurs kažką išskirtinio, o dabar turite dar vieną variantą, kurį galėsite pasirinkti, kai netiks kiti. O jeigu jau tokie kūrybingi, tai patys sau susikursite ir nemenkinsite kito darbo.

Ir bendraujam kultūringai, be įžeidinėjimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko kažin ir pas tave nieko kito ir nebuvo.D3V1L irgi nieko gero ir nebuvo sukūręs,ir jo yra eilinis packas.Bet šitas geriausias iš Public kūrį mačiau :) Beasuse..

Aciu, nesitikejau..

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD D3v1l toks pats? PAieskok forume asile. Pamatysi koks zjbs.

Tikrai zaibis?Jeigu būtu tai populiarus išliktu Admin Pack skiltį pvž: DLG` Warcraft jis buvo gana geras ir patiko kitiem ir išliko.Ir tikėkimes kad ir šitas išliks.Ir neįžeidinėk kitų forumo narių,nes ir pas toks esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko kažin ir pas tave nieko kito ir nebuvo.D3V1L irgi nieko gero ir nebuvo sukūręs,ir jo yra eilinis packas.Bet šitas geriausias iš Public kūrį mačiau :) Beasuse..

Aciu, nesitikejau..

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD D3v1l toks pats? PAieskok forume asile. Pamatysi koks zjbs.

Tikrai zaibis?Jeigu būtu tai populiarus išliktu Admin Pack skiltį pvž: DLG` Warcraft jis buvo gana geras ir patiko kitiem ir išliko.Ir tikėkimes kad ir šitas išliks.Ir neįžeidinėk kitų forumo narių,nes ir pas toks esi.

jo? :))) As ir tada foruma prikelsiu packu. ok? Bet po 1 plugina, ir nerikalinga tam modui :)) Pazesim ka visi sakys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...