Peršokti į turinį

Progreso apžvalga nr. 2 [Medieval]


AdventurerDave

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3667 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prašau perskaityt, kad nekiltų neaiškumų, ačiū!

 

Hai, čia vėl aš. Praėjo nemažai laiko nuo paskutinio mano statinio, tad laikas dar kart peržvelgti, ko išmokau ir ko neišmokau. 

 

Naudinga informacija:

- Viskas statyta solo, rankomis ir vanilla rėžime. Visi blokai legaliai sukrapštyti ir sudėlioti, be jokių skraidymų 'n shit.

- Miestelio progreso albumas: http://imgur.com/a/K59mM#0

 

Nuotraukėlės:

 

IhBZSrl.png

 

IGNyva8.png

 

BZIcRFw.png

 

jwC06XT.png

 

8qhkSQL.png

 

YnyazaZ.png

 

hypfCWq.png

 

aC9yXYb.png

 

Dėkui, kad peržiūrėjot!

-A. D.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir kaip tai bebūtų gražu, vis vien nesuprantu, kam gaišti tokią galybę laiko renkantis materialus tokio dydžio statiniui, gal mano nuomonė kiek ir įžūloka, but too much nolife.

 

P.S.

Pilno darbo vaizdo taip ir nesusidariau, būtų smagu jei pateiktum kokią nors nuotrauką iš viršaus, ar iš tolimesnės pozicijos nuo statinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9/10 Gražu.

 

<3

 

Daug nervu turi, kad statai survival...+ Padaryk kaminų.. O šeip viskas puiku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matau mėgsti labai survival :D

 

Dėkingas. Ir taip, mėgstu survival :P

 

Gražu ,ka dar pridursi ,tačiau man šie darbai jau matyti kažkur

 

Ačiū. Jei kalbi apie stilių, tai taip, gali būti, kad matei ar youtubėj ar kitur. Bet būtent šitas projektėlis yra mano ir tik mano.

 

Negražu vien cobblestone net liejas akyse :/

 

Vienas iš mano šito projekto tikslų buvo sugebėt išsiversti su minimaliu kiekiu skirtingų medžiagų. Atsiprašau, jei nepavyko :P

 

Kad ir kaip tai bebūtų gražu, vis vien nesuprantu, kam gaišti tokią galybę laiko renkantis materialus tokio dydžio statiniui, gal mano nuomonė kiek ir įžūloka, but too much nolife.

 

P.S.

Pilno darbo vaizdo taip ir nesusidariau, būtų smagu jei pateiktum kokią nors nuotrauką iš viršaus, ar iš tolimesnės pozicijos nuo statinio.

Visai neblogai :) Bet tai yra laiko švaistymas statyt tokį darbą survival rėžime '-'

 

Dėkoju abiems. Į statymo vanilla režimu klausimą jums atsakysiu, kai sugalvosiu rišlų atsakymą(nuotrauką irgi įkelsiu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Spookas, DarkMan, dėkui pupuliai. Alter, nieko nepadarysi, taip jau išėjo :S

 

Dabar taip, vanilla ir visa kita.

 

Visų pirma, "nolife" iš ProGreen. Kad ir kaip būtų netaktiška ir netikslinga atskleisti, kiek laiko stačiau tą miestelį, šioj situacijoj tas neišvengiama. Šių metų sausio vidury jau buvau susigalvojęs miesto dimensijas ir išsidėliojęs grubias formas. Darbai daugmaž baigėsi prieš savaitę, tai bendras laikotarpis - 4 mėnesiai(resursų rinkimo neskaitau). Atrodo nežmoniškas laikas, sutinku, bet iš tikrųjų darbingas laikotarpis yra gal 1-2 mėnesiukai, po vidutiniškai 20-30 minučių darbo per dieną. Tai tiek iš "nolife" pusės.

 

Įdomu buvo išgirsti "laiko švaistymas" iš vienų geriausių builder'ių Lietuvoj. Jei aš ruoščiaus kokiam konkursui ar treniruočiaus priėmimui į prestižinį serverį, tada taip, statymas vanilla būtų laiko švaistymas. Tačiau aš jokių panašių planų neturiu ir statau savo malonumui ir todėl, kad statymas survival šiuo metu yra gerokai nuvertintas. Kažkur esu girdėjęs frazę "Time you enjoy wasting is not wasted time". Mano situacijoj ji labai tinka.

 

Kalbant apie vanilla. Kai pagalvoju, tai gerai nežinau, kodėl man labiau prie širdies. Neturiu nieko prieš creative režimą, ten dažnai planus daraus. Pati resursų rinkimo ir jų panaudojimo idėja man vienas geriausių šito žaidimo aspektų. Man patinka rinkti medžiagas su mintim, kad jas sulipdysiu į statinį. Be to, survival serveriuose žmonės atrodo mažiau suvaržyti noro kuo greičiau užbaigti vieną statinį ir pradėti naują, vietoj to, kad ramiai paveiktų ką nors drauge, eitų į požemius ar šiaip šūdą pamaltų.

 

Tikiuos, kad išaiškinau kai kuriuos klausimus. Nuotrauka iš viršaus: http://i.imgur.com/fBYAOpC.png

 

*Myliu SuperGames.lt* kiek prirašiau

Redaguota , nario Adventurer Dave
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu, jog laikas praleistas taip, kaip tau patinka, nėra sugaištas laikas... Bet vis gi, kai jau pamačiau tą nuotrauką iš viršaus, tai "no shit", 4 mėnesiai, per tiek laiko gerai net nesuvokiu ką galima pastatyt, kad ir po 20-30min per dieną... Manyčiau jog kaip ir aš, dauguma to nesupras, tad tiesiog nemanyčiau jog tau apsimoka visu tuo dalintis, nes visuomenės akyse atrodai ne kaip... Bet vis vien, gerbiu už užsispyrimą ir kantrumą, toks darbas, atliktas tokiu būdu ir dar Lietuvoje, turėtų būti vertinamas ne mažiau, kaip 10/10.  :song:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3667 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...