Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu Steam Paskyrą.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parduodu šią steam paskirą: http://steamcommunity.com/id/osviks

 

Pats ja jau seniai nesinaudoju ir manau, kad man jau jos nebeprireiks. 

Prie steam paskyros pridėsiu dovanų:

  • Dirt 3 žaidimas. (Dėžutė su CD)
  • Call Of Duty Modern Warfare 3 (Dėžutė su 2 CD)
  • Call Of Duty Modern Warfare 2 (Dėžutė su 2 CD)

*Cod MW3 ir MW2 dėžutėse esantys Steam kodai jau yra įrašyti steam paskyroje. Jie bus jums kaip retail kurie padės greičiau įsiinstaliuoti žaidimą.

 

Tokio komplekto kaina būtų: 350LT.

 

Antrasis pasiūlymas:

Perkant Steam paskyrą už 400LT pridėčiau tokius žaidimus:

  • Dirt 3 žaidimas. (Dėžutė su CD)
  • Call Of Duty Modern Warfare 3 (Dėžutė su 2 CD)
  • Call Of Duty Modern Warfare 2 (Dėžutė su 2 CD)
  • Assassin's Creed 2 (Dėžutė su CD)
  • Devil May Cry 4 (Dėžutė su CD)
  • Origin Account'as su Dead Space žaidimu. 

*Cod MW3 ir MW2 dėžutėse esantys Steam kodai jau yra įrašyti steam paskyroje. Jie bus jums kaip retail kurie padės greičiau įsiinstaliuoti žaidimą.

 

Tokio komplekto kaina būtų: 400LT.

 

Išsamesnė informacija skype: osviks1 

 

*Žaidimų dėžutės su CD kurias pridėsiu kai pirksite iš manęs steam paskyrą yra originalios ir pirktos normaliose parduotuvėse. Naudotos 2-3 kartus, nedaugiau.

 

*Žaidimų dėžutės bus atsiųstos nurodytu adresu, paštu po to kai pirksite Steam paskyrą už tam nurodytą kainą.

 

Paskyros vertė eurais:

2ypgp4k.png

Redaguota , nario OsVa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. tavo paskyroje puse žaidimų nemokami 

2. kur už 400 šimtus parduodi ir rašai dovanu dead space tai jis db irgi nemokamas 

3. acc nelabai verta pirkt ypač už tokia kainą nes tu gali ji susigražinti, o tada tas kas pirko lieka basas 

1. Tu pabandyk tokius žaidimus kaip MW3, MW2, CS:GO, Gmod ar CS:S gaut nemokamai tada pasakysiu, kad mano acc yra šūdas.

2. Prie pardavimo su 400lt primetamas ne tik Dead Space, bet ir kiti geri žaidimai.

3. Man Steam account'o visiškai nebereikia, nes Steam nenaudoju gan ilgą laiką ir sąžiningai sakau jog pardavimuose neesu apgavęs žmogaus ir man tokie dalykai yra netoleruojami. 

 

Jei atėjai į šią temą kritikuoti ar šiaip Lietuviškai pasakius ,,šūdą malt'', kad pranešimų skaičių didesnį susirinkt, tai žinok jog ši tema yra ne tau. Mano manymu į tokią temą turėtų eiti žmonės susidomėję Steam paskyra ir ieškantys Steam paskyrų pardavėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Tu pabandyk tokius žaidimus kaip MW3, MW2, CS:GO, Gmod ar CS:S gaut nemokamai tada pasakysiu, kad mano acc yra šūdas.

2. Prie pardavimo su 400lt primetamas ne tik Dead Space, bet ir kiti geri žaidimai.

3. Man Steam account'o visiškai nebereikia, nes Steam nenaudoju gan ilgą laiką ir sąžiningai sakau jog pardavimuose neesu apgavęs žmogaus ir man tokie dalykai yra netoleruojami. 

 

Jei atėjai į šią temą kritikuoti ar šiaip Lietuviškai pasakius ,,šūdą malt'', kad pranešimų skaičių didesnį susirinkt, tai žinok jog ši tema yra ne tau. Mano manymu į tokią temą turėtų eiti žmonės susidomėję Steam paskyra ir ieškantys Steam paskyrų pardavėjų.

pasakysiu paprastai :D ne čia bandai savo paskyrą prakišt :D nes lietuviai nepirks už tokia kaina eik į kokius kitokius forumus nes geriausiu atveju iš tavęs išvilios paskyrą, o pinigų neduos eik į užsinietiška forumą ir ten bandyk laime nes kaip sakiau šis forumas virto apgaudinėjimo vieta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pasakysiu paprastai :D ne čia bandai savo paskyrą prakišt :D nes lietuviai nepirks už tokia kaina eik į kokius kitokius forumus nes geriausiu atveju iš tavęs išvilios paskyrą, o pinigų neduos eik į užsinietiška forumą ir ten bandyk laime nes kaip sakiau šis forumas virto apgaudinėjimo vieta 

Dar ant tiek durnas neesu, kad parduodamas Steam paskyrą eičiau pirmas. Tai turbūt, kad neišvilios... Reiks pabandyt ir kitose vietose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pieva. Tas colculiatorius suskaičiuoja taip kiek vertas tas tavo akauntas perkant po vieną žaidimą pvz už global offensive priskaičiuoja 11 eurų ir t.t Taigi už tokią sumą tikrai niekas nepirks... Beto steam paskyras kas perką moką pekis kart mažiau ir gauna gal kokia 23 žaidimus tai kad pirkt iš tavęs neapsimoka CD KEY gali būti crakinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pieva. Tas colculiatorius suskaičiuoja taip kiek vertas tas tavo akauntas perkant po vieną žaidimą pvz už global offensive priskaičiuoja 11 eurų ir t.t Taigi už tokią sumą tikrai niekas nepirks... Beto steam paskyras kas perką moką pekis kart mažiau ir gauna gal kokia 23 žaidimus tai kad pirkt iš tavęs neapsimoka CD KEY gali būti crakinti...

Crackinti? Steam CD-KEY? Dar ką nors durniau sugalvok... Vien už MW3 sumokėjau 110LT. Kur dar kiti 50 žaidimų???

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...