Peršokti į turinį

Wap Skriptai. [Gan neblogi]


Ovis_Nikes

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi sumaščiau paplatinti turimus kelis skriptukus :)

 

1. Tai yra DBF.LT kopiją (Senos versijos) Be nameko planetos, joje yra auto kovos, įvairus rutuliai .. išskyrus Nameko. Pridėsiu dar SQL failą su visom lentelėm.

 

dbfKopija.rar - 4.6 Mb

 

 

2. Wap ferma ar kažkas tokio. skripto nežėjau ar geras ar ne, naudingas ar ne bet vistiek įdėsiu nes papraščiausiai man nereikia.

 

ferma.rar - 1.4 Mb

 

 

 

3. Tai yra nežinomas man skriptas, nesu jo paleidęs, bet jis daugokai užima, asmeniškai pirmą kartą radau savo kompe tokį skriptą.

 

ajpist.rar - 108.6 Mb

 

 

 

Pridedu SQL failą DBF Kopijos.
dbf.rar - 36.6 Kb

 

Buvo vertingi skriptai? Nepagailėk +r3p ir gal vėliau pridėsiu daugiau :))

Redaguota , nario Minskels
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

3. Tai yra nežinomas man skriptas, nesu jo paleidęs, bet jis daugokai užima, asmeniškai pirmą kartą radau savo kompe tokį skriptą.

 

ajpist.rar - 108.6 Mb

 

Tai yra mano buvęs travian skriptas, kuris buvo paleistas ana vasara, todėl nedėk jo kaip 'wap skripto', nes tai naršyklinis skriptas :)) Šita mano skripta per vieno veikėjo klaidą pavogė iš man ftp, so.. Naudokitės į sveikata. ;D

DBFKOPIJA taip pat buvo pavogta iš mano ftp :D - ten tiesiog tragedija, o ne skriptas.. ;D

P.S 'ajpist.rar' viduje yra skype scam! pavadinimu skype991, neapsigaukit!

Redaguota , nario TheJuozas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Tai yra mano buvęs travian skriptas, kuris buvo paleistas ana vasara, todėl nedėk jo kaip 'wap skripto', nes tai naršyklinis skriptas :)) Šita mano skripta per vieno veikėjo klaidą pavogė iš man ftp, so.. Naudokitės į sveikata. ;D

DBFKOPIJA taip pat buvo pavogta iš mano ftp :D - ten tiesiog tragedija, o ne skriptas.. ;D

P.S 'ajpist.rar' viduje yra skype scam! pavadinimu skype991, neapsigaukit!

Turbūt tau no-name142 nieko nesako?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 2 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...