Peršokti į turinį

Minecraft: Survival Games Spawn -~*~- Cinematic Ep. 1


Monrael

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3666 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,


 


Noriu jums pristatyti MiniGames serveriui kurtą Survival Games spawn'ą.


Šis darbelis nėra labai rimtas ir didelis, bet panorom pasidalinti [Aš ir Eimis - Monrael, AnonymousBl]


Užtrukom nepilną dieną [su pertraukomis]


 


Video:


 



 


Mes teikiame savo paslaugas: http://www.supergames.lt/topic/170993-ie%C5%A1kote-serveriui-spawno-u%C5%BEsukite-%C4%8Dia/


 


Šis kurinys mūsų nėra geriausias. Tai vidutinis detalumas ir maždaug dydis vidutinis !


 


Ačiū, kad skaitėt !


 


 


 


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad visiškai paprastas spawn. Tokioj komandos esate, tai manau kurkit kažka gražaus ir tuomet dalinkitės, o ne kelių valandų darbą.

Taip suprantu. Tai juk buvo skirta Survival Games Spawn'ui/Lobby tai ir nedarėm labai gero ir tai nėra pagrindinis spawn to serverio, tai tik spawn'as į kurį patenki jei nori žaisti SG + nemokamai darėm.

Mes bent dalinamės visokiais darbais. Dabar dirbam prie kito [užsakymo[už pinigus]] Tas tikėkimės labiau patiks. Juk kaip ir minėjau, kad darbas nėra rimtas pradžioje aprašymo, Tad ir nereikia pasipiktinančių komentarų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Medžio apšvietimas viską sušika, mano galva negalima naudoti atvirų šviečiančių blokų apšvietimui (kaip glowstone, beacon), o dar ir to pačio beacon tekstūros spalva visiškai nedera, kiek man slekas tokių nesąmonių buvo pristatęs ir kiek aš kartų jas nunešiau nafik... Pakeisk apšvietimą ir bus normaliau, nors kaip ir sakė, iš jūsų - tikrai prastas darbas, ir tai, jog jis pagal jus ir turi būti prastas - nėra pasiteisinimas... :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, su apšvietimu nekas, O ką tu norėjai pasakyti tuo, kad pagal mus šitas map'as turi būti prastas?

 

Medžio apšvietimas viską sušika, mano galva negalima naudoti atvirų šviečiančių blokų apšvietimui (kaip glowstone, beacon), o dar ir to pačio beacon tekstūros spalva visiškai nedera, kiek man slekas tokių nesąmonių buvo pristatęs ir kiek aš kartų jas nunešiau nafik... Pakeisk apšvietimą ir bus normaliau, nors kaip ir sakė, iš jūsų - tikrai prastas darbas, ir tai, jog jis pagal jus ir turi būti prastas - nėra pasiteisinimas... :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, su apšvietimu nekas, O ką tu norėjai pasakyti tuo, kad pagal mus šitas map'as turi būti prastas?

 

Turėjau galvoje, jog jūs minėjot, jog šis žemėlapis ir neturi būt itin geras, ar didelis, bet tai nėra pasiteisinimas, vis vien, šis žemėlapis, iš jūsų - šūdas... :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau galvoje, jog jūs minėjot, jog šis žemėlapis ir neturi būt itin geras, ar didelis, bet tai nėra pasiteisinimas, vis vien, šis žemėlapis, iš jūsų - šūdas... :|

Taip, tu teisus - mes to neneigsim. Būna, kad nevisada gaunasi taip kaip nori. Kaip ir minėjau greit įkelsim naują darbą kuris turėtų būt įspūdingesnis negu šis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3666 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...