Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškau MineCraft'o projekto


EchoEnergy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi kas skaito čia temą.
Norėčiau pasakyti kad ieškau MC projekto.

Nusibodo sedėti vietoje ir nieko neveikti, tad sugalvojau surasti kažkokia veiklą.
Šiek tiek informacijos apie mane:


1.Moku elgtis su pluginais,juos sukonfiguruoti ir pataisyti config failiuką (Neturiu JOKIŲ java žinių, mokymosi procese esu tiktais :) ).

2.Moku sutvarkyti Essentials ir PermissionEx failiukus.

3.Galbūt kažkiek moku gražiai statyti, neturiu darbų bet manau pastatyčiau kokius modern namus ar šiaip namelius paniurusius ir senus ;D.

4.Moku elgtis su svetaine, pvz moku elgtis su administracijos panele, galiu ten viską surašyti ir pnš. Galiu įdiegti įskiepus ir modifikacijas į svetainę +EXTRA Turiu truputi žinių HTLM/CSS kalboje.

5.Moku sutvarkyti keletą dizaino klaidų.

6.Galėčiau būti laikinu GFX'eriu, turiu truputi PS žinių. Esu sukures galeriją..
+Esu kupinas įdėjų ir esu pasiruošes darbui ir šiek tiek moku VFX'inti :)

Kontaktai:
Su manimi galite susisiekti skype: domantasma arba tiesiog parašyti man į AŽ ir ten apie viską susitarti. Būtų gerai jeigu VPS jau būtų, kad galėtumėme pradėti progresuoti į priekį. Ačiū kas perskaitėte šia temą.

Redaguota , nario EchoEnergy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kad pats dar naujokas. Ne į serverius eik o mokintis eik :) O šeip kad ir nepaklausysi sekmės ieškant.

Kad toliau progresuočiau, man reikėtu kažkokio serverio su kuriuo galėčiau dirbti ir žmonių kurie galėtu pakritikuoti nuo kart iki karto :).

Redaguota , nario EchoEnergy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nesiulau iskarto karjeros virsunes, kadangi ja pirma reikia uzsidirbti, siulau naujai besikurianti projekta prisijungti ir bandyti siekti galimybiu.

http://livecraft.lt

Galbūt galėtum pasakyti savo skype? Pakviesiu ir susitarsime :).

 

Pakviečiau į skype kontaktus :).

Redaguota , nario EchoEnergy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...