Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LS-RP.lt Gamemode [English]


Profas157

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

išversiu i letuviu kalba padedant Vertėjui.

Sveiki vaikinai ir Sveiki atvykę į mano mielas siūlai ir mano mielas scenarijų , kurį aš sukūrėme tam tikrą laiką dabar .

Aš paleisti jį čia SA : MP forumuose , kad žmonės , kuriems patinka man ieškoti Daug laiko randa LS- RP kopijavimo GM, aš padariau mano žmonės, kaip kad !

Aš , deja, nebus atnaujinti scenarijų nebėra, todėl taip, aš nustojau kurti ant jo kartais, bet beveik viskas veikia puikiai!

Darbai:

Vairuotojas , mechanikas , Taksi vairuotojas ( ( Jie dirba , kaip jie daryti LSRP ) )

dinaminis:

Visiškai dinamiška verslo Sistemos , degalinių ir namai !

Baldai sistema:

Galite / baldai viduje jūsų nuosavybei ir tada jūs galite nusipirkti daiktų į jį ir tt ir tt , galite naudoti / dureles padėtas buyed durų su baldų sistemos IG , taip pat galite užrakinti tas duris : / užraktas

Magistraliniai sistema:

/ patikrinti pamatyti į bagažinę ir / takegun / vieta

Alkis sistema:

Aš atlikote užsakymą ir unikali Badas sistema, jums alkanas ir reikia šiek tiek maisto gauti "galia ", kuri yra sveikata.

žemėlapiai:

Nesijaudinkite žemėlapiai ! Aš apibudino !

Transporto priemonių dileriai . / Sistemos

Aš atlikote užsakymą dinamišką automobilio platinimo su textdraws , gana awesome ! Tiesiog patinka LSRP :

HTML kodas :

[ Veiksmai ] sąrašą , gauti , parkas, parduoti , priimti, atsisakyti , spynos , informacija , spalva " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 " [ Veiksmai ] buylock , buyalarm , buyimmob , buyinsurance , buygps , buypark " ) ;

" [ Veiksmai ] rasti , duplicatekey , žibintai , parduoti, atsisako pirkti , mod , bilietai, payticket " ) ;

[Delete ] laužas ( Įspėjimas: ištrina jūsų automobilis visam laikui ) " );

Narkotikų inventorius tiesiog patinka LSRP :

HTML kodas :

CMD : mydrugs (playerid, params [] )

{

ShowPlayerDrugs (playerid, playerDB ) ;

grįžti 1 ;

}

/ /

akcijų ShowPlayerDrugs (playerid, TopLayer )

{

SCMEx ( TopLayer , COLOR_GREEN " ______________ % s narkotikų Paketai: ______________ " , GetNameEx ( playerid ) ) ;

už (naujas i = 1 ; i < MAX_DRUGS i + = 5 )

{

SCMEx ( TopLayer , COLOR_WHITE , "[% d . % S ] [ % d . % S ] [ % d . % S ] [ % d . % S ] [ % d . % S ] " , aš , GetDrugInfo (playerid, i ) i 1 , GetDrugInfo (playerid, i 1 ) , i 2 , GetDrugInfo (playerid, i 2 ) , aš 3 , GetDrugInfo (playerid, i 3 ) , i 4 , GetDrugInfo (playerid, i 4 ) ) ;

}

jei ( PlayerInfo [playerid ] [ pSeeds ]> 0 )

{

SCMEx ( TopLayer , COLOR_YELLOWG " [ Sėklos :% d] " , o PlayerInfo [playerid ] [ pSeeds ] ) ;

}

}

RP CMDS :

Aš atlikau keletą RP CMDS : / ame / me / do / mažas / šaukti

Anti Bot sistema:

Kai esate registruotis pirmą kartą, reikia įvesti anti- bot textdraw sistema

Boombox CMDS :

HTML kodas :

/ boombox vieta - vietose boombox ant grindų.

/ boombox redaguoti - Jūs galite redaguoti Boombox poziciją.

/ boombox pašalinti - Pašalina savo boombox nuo grindų.

/ setstation - Keičia Boombox stotį

/ stationoff - Išjungia Boombox muziką.

Banko sistema:

HTML kodas :

/ balansas - Parodo esamą pinigų į savo banką.

/ atsiima - Leidžia galite išsiimti pinigų iš banko. Arba bankomatuose .

/ indėlių - Leidžia jums pervesti pinigus iš banko.

/ perkėlimas - Banko pervedimas pinigų kam nors kitam.

/ paycheck - atsiima savo paycheck pinigus.

Custom rašė Mobilieji sistema:

HTML kodas :

/ skambinti - Jums gali paskambinti kažkam pagal numerį.

/ pikapas - Jei kas nors jums skambina , galite pikapas .

/ Atjungimo - stringa iki dabartinį pokalbį esate in

/ sms - Siunčia tekstinį pranešimą , skaičių

/ turn_ ( OFF / ON ) - Įjungia jūsų telefoną statusas .

Namas sistema:

HTML kodas :

/ MyHouse / setrentable / setrent / rentroom / unrent / nuomininkų

/ iškeldinti / evictall / užrakinimo / baldų / trunkspot / houseupgrade

Verslo sistema:

HTML kodas :

/ buybiz / sellbiz / bizupgrade / bizinfo / užrakinimo / gaisro

/ bizfee / bizname / bizwithdraw / bizdeposit / nuoma

Fisher sistema:

HTML kodas :

/ gofishing - Pradžia žvejoti pėsčiomis arba laivu .

/ stopfishing - Sustabdo žvejyba jūsų dabartinis žuvų.

/ myfish - Rodo jūsų Žuvys suma jums.

/ unloadfish - iškrauna savo žuvų už pinigus .

/ Žuvys - Tu gali žvejoti žvejybos prieplaukos vietoje .

Pastaba sistema:

HTML kodas :

/ pastaba šou - Parodo jūsų dabartines pastabas.

/ pažymėti sukurti - Galite užsirašyti pastabas rašikliu

/ pastaba pašalinti - Išimti vieną iš savo pastabas.

/ pažymėti duoti - Duoti vieną iš savo pastabose asmeniui.

/ pažymėti pridėti - Prideda daugiau tekstą egzistuojančios dėmesį.

Radijo ryšio sistema ( ( tikrai pažangios ir nestandartinių ) )

HTML kodas :

/ r - kalbėti per radiją, kanalo , kurį nustatėte .

/ rlow - Bendravimas MAŽAI per radiją, kanalo jūs nustatyti .

/ auth - Jūs turite leisti sau kiekvieną kanalą .

/ setchannel - Komplektai kuri norimą kanalą , kuriame lizdą.

/ setslot - Komplektai kuris lizdas norite , kuriais kanalas .

/ leavechannel - Norėdami išeiti iš radijo kanalą , kuriame dabar esate in

/ newauth - Jei turite kanalą , galite pakeisti leidimo perdavimą .

/ kickoffradio - Jei turite kanalą , galite mesti ką nors .

/ radiomembers - Jei turite kanalą , rodo viduje narius .

Kiti tik keletas pagrindinių CMDS :

HTML kodas :

CMD : pagalba (playerid, params [] )

{

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 , " { C3C3C3 } [ SĄSKAITA ]: { C3C3C3 } / changepass / changesecret / mystats / atnaujinti / id") ;

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 , " { C3C3C3 } [ BENDRAS ]: { C3C3C3 } / mokėti / laikas / variklio / pildymas / ištirtų / savybes / užraktas ( / DS ) Hout / trankyti / isafk / buyfood / kazino / trunk / setspawn ) ;

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 , " { C3C3C3 } [ BENDRAS ]: { C3C3C3 } / apranga / buy / licencijos / helpme / moneta / kauliukai / admins / testeriai / Baldai / dropgun / grabgun / buygun / gascan " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 , " { C3C3C3 } [ BENDRAS ]: { C3C3C3 } / vieta / takegun / patikrinti / labdaros / Ataskaita / pasisveikinti / acceptshake / Skelbimas / CAD / kaukė / buyclothes / dropkey / servertime " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 , " { C3C3C3 } [ BENDRAS ]: { C3C3C3 } / parkmeter / stotelė / dūmų / dropsmoke ( / v) ehicle / priimti / setstyle / animlist / buydrink / eatfood / removecp / baudos " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 , " { C3C3C3 } [ BENDRAS ]: { C3C3C3 } / notehelp / fishhelp / bankhelp / cellhelp / househelp / bizhelp / boomboxhelp / radiohelp / factionhelp / drughelp " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 , " { C3C3C3 } [ CHAT ]: { C3C3C3 } / ame / me / do ( / l) ocal / t ( / s ) Hout / b / mažas ( / w) hisper / cw / OOC / convo / endconvo / pm "), ;

SPP ( playerid, COLOR_GRAD2 , " { C3C3C3 } [ TOGGING ]: { C3C3C3 } / togooc / blockpm / Blocklist / togglehud " ) ;

jei ( PlayerInfo [playerid ] [ pHelper ]> 0 )

{

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " { C3C3C3 } [ TESTER ]: / testerhelp " ) ;

}

grįžti 1 ;

}

Admin komandos:

HTML kodas :

CMD : ah (playerid, params [] )

{

if (! CheckAdmin (playerid, ADMIN_LEVEL_1 ) ) grįžti NotAuthMSG ( playerid ) ;

jei ( CheckAdmin (playerid, ADMIN_LEVEL_1 ) )

{

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 1 lygis ]: { C3C3C3 } / aduty / aooc / pranešti / noooc / skinmenu / setinterior / setworld / adminchat / kick / kick2 / banip / unbanip / atsarginės / užmaskuotas / sethp " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 1 lygis ]: { C3C3C3 } / gotols / setskin / ajail / afree / telemenu / CLEARCHAT / gethere / goto / šaldymo / atšildyti / slap / getip / Mute / getstats / draudimas / unban " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 1 lygis ]: { C3C3C3 } / įjungimas / reportlist / checkreport / whatcar / destroycar / gotocar / GETCAR / spec / specoff / adminwarn / checkhackers / showplants " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 1 lygis ]: { C3C3C3 } / plantinfo / aremoveplant / togtchat / fixveh / healplayer " ) ;

}

jei ( CheckAdmin (playerid, ADMIN_LEVEL_2 ) )

{

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 2 lygis ]: { C3C3C3 } / showpm / showpmoff / aukštyn / žemyn / showpms / nopms / getincar / policer " ) ;

}

jei ( CheckAdmin (playerid, ADMIN_LEVEL_3 ) )

{

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 3 lygis ]: { C3C3C3 } / telecmds / aveh ženklas / / gotomark / setstat / Lapė / oras / Weatherall " ) ;

}

jei ( CheckAdmin (playerid, ADMIN_LEVEL_4 ) )

{

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 4 lygis ]: { C3C3C3 } / go / X / Y / Z / sethunger / asetdrug " ) ;

}

jei ( CheckAdmin (playerid, ADMIN_LEVEL_5 ) )

{

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 5 lygis ]: { C3C3C3 } / givemoney / setmoney / parkmetercmds / givegun / changename " ) ;

}

jei ( CheckAdmin (playerid, HIGH_ADMIN_LEVEL ) )

{

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 2013 Lygis ]: { C3C3C3 } / makeadmin / makedonator / maketester / removetester / vehiclecmds / getgun / carmenu / wepmenu / changefight / dealercmds " ) ;

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 2013 Lygis ]: { C3C3C3 } / objectcmds / gstationcmds / housecmds / foodstallcmds / bankcmds / infocmds / doorcmds / labelcmds / atmcmds / išjungti ) ;

SPP ( playerid, COLOR_WHITE , " [ 2013 Lygis ]: { C3C3C3 } / businesscmds / factioncmds / factiondoorcmds / movedoorcmds / cctvcmds / gatecmds / jobcmds " ) ;

}

grįžti 1 ;

}

Aš tikiu, kad rasite Daug kitų CMDS IG , tiesiog per daug tingus, rašyti juos čia

Prašome rimtai RESPUBLIKA mane , jei jūs manote, kad tai yranuostabus darbo dalis man , aš tikrai naudoti ilgametis apie tai , taip pat palikite Ačiū , jis nekenkia , nors buvo sunkiai dirba, kad vaikinai laimingas !

Download link:

http://www.2shared.com/file/oFZQdxgW/LSRPBACKUP.html šis gm padės jums pasimokinti jei negaila +rep :)

Redaguota , nario Profas157
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 metų...
  • Parašė po 8 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...