Peršokti į turinį

Klausimas dėl STEAM Wallet pirkimo


STEAM žaidimai

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

 

Galbūt yra tokių narių forume kurie perkasi STEAM Wallet, bet ne tiesiogiai iš STEAM platformos, bet iš kokios nors parduotuvės, kurios išduodą raktą, kurį aktyvavus yra pridedama valiuta prie tavo paskyros. Pats esu radęs, tik po 20-50 eurų papildymus, bet man reikėtų ir smulkesnių, kaip 5,10 eurų ir panašiai. Visiems suteikusiems naudingos informacijos uždėsiu keletą reputacijos taškų. ;)!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man reikia 5,10 eurų. O ne 20$, tokių ir taip galima daug rasti įrašius tiesiog į Google. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perku dažnai draugams kitame Steam Acc Wallet Code po 5 ar 10 dolerių, kartais po 5 Eurus. Buvo atvejų, kad Wallet Code aktyvuot reikia Specifines naršyklės, nes jis dažnai daug kam ant Firefox arba Opera neveikia, o Supportas nekompensuoja neveikiančio Code.

Code būna: 5, 10, 15, 20 ir t.t. doleriai, Eurai, rubliai. Rubliais pirkti pigiau, kol kursas žemas :D Dar yra Paypal perlaida.

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perku dažnai draugams kitame Steam Acc Wallet Code po 5 ar 10 dolerių, kartais po 5 Eurus. Buvo atvejų, kad Wallet Code aktyvuot reikia Specifines naršyklės, nes jis dažnai daug kam ant Firefox arba Opera neveikia, o Supportas nekompensuoja neveikiančio Code.

Code būna: 5, 10, 15, 20 ir t.t. doleriai, Eurai, rubliai. Rubliais pirkti pigiau, kol kursas žemas :D Dar yra Paypal perlaida.

Tai gal pasidalinsi informacija iš kur perki? :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O klausimas kam tau reikia to kodo, jei gali tiesiai į steamą nusipirkt? Ar čia kitiems nori pardavinėt?

Gaunu kažkodėl klaidą perkant tiesiai iš pačio STEAM'o. Support'as pasiūlė pakeisti naršyklę, arba perrašyti STEAM, bet tai nepadeda. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaunu kažkodėl klaidą perkant tiesiai iš pačio STEAM'o. Support'as pasiūlė pakeisti naršyklę, arba perrašyti STEAM, bet tai nepadeda. :)

Galima paklausti, koks tai Error? Nes man dar neteko matyt, kad perkant iš Steam būtų Error.

Galimas tik vienas variantas: kai turi Eurus, ir pačiam Steam'e kainas paverti į dolerius, tai negalesi pirkti del region.

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galima paklausti, koks tai Error? Nes man dar neteko matyt, kad perkant iš Steam būtų Error.

Galimas tik vienas variantas: kai turi Eurus, ir pačiam Steam'e kainas paverti į dolerius, tai negalesi pirkti del region.

Jei rimtai tai ir man neteko matyti klaidos, kada pirkau viskas sklandžiai buvo.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9bc639d6370e2bfcaf3df95adf521bb8958.png

Ai šitas :D Kai pirkau draugui Wallet iš Acc, tai tą patį man metė, pabendravau su Support'u apie 2-3 d. greit jis ten atrašo ir suradom sprendimą :D

1. Tau reikia, kad Support'as atrakintų pirkimą, nes matyt pas tave yra low Steam

2. Arba adresas blogas, vedant, nenaudok lt raidžių

3. Dar gali bandyti per Chrome Browser pirkti

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai šitas :D Kai pirkau draugui Wallet iš Acc, tai tą patį man metė, pabendravau su Support'u apie 2-3 d. greit jis ten atrašo ir suradom sprendimą :D

1. Tau reikia, kad Support'as atrakintų pirkimą, nes matyt pas tave yra low Steam

2. Arba adresas blogas, vedant, nenaudok lt raidžių

3. Dar gali bandyti per Chrome Browser pirkti

1. Rašiau, dėl to, bet jie man atrašė tiesiog kad galiu pamėginti perinstaliuoti STEAM, pakeisti naršyklę. Apie atrakinimą, visiškai nieko neminėjo.

2. Atrodo kad viską užpildau be lietuviškų raidžių.

3. Bandžiau pirkti per IE, Chrome. Galbūt reikės pamėginti pirkti per Firefox, bet labai abejoju, kad suveiks. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Antrame atsakyme, aš jiems parašiau gražų laiškutį :D kad yra lock Acc ir prašau unlock, kitą dieną atėjo atsakymas, pls "try again, unlock acc padarem". Ir wallet pirkimas buvo Completed :D Identiškas Error buvo.

Pas tave gal kitaip, nzn.

Parašysiu, gal koks akiniuotis ne aklas perskaitys, nes atrašė, kad reikia keisti naršyklę arba perrašyti STEAM... Tikrai nemanau, kad tame problema. Ir dar prieš tai buvau iš kito žmogaus apie tai girdėjęs, bet nesuprantu kas ten skaitė tą laišką, kad tokie pasiūlymai išvis buvo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

is mosqwicco pirk vet jis tures i tavo acc prisijungt

as buvau nupirkes 5eur.

Nedomina manęs tokie dalykai. Kam pirkti, kai pats gali nusipirkti, ir dar neaišku ar neprikiš nagų ten kur nereikia. :)

Temą rakinų, nes kol kas daugiau informacijos nesulauksiu, jeigu padės parašytas naujas laiškas jiems, pranešiu, kad ir kitiem kitą kartą būtų lengviau susivokti kame problemos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...