Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4476 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi.
Turiu tokia problema su win 8 skype.
Zodziu as per kaledas gavau nauja pc su win 8, jis tesiog nepasijungia, paspaudziu ant jo ir kaska pakrauna ir nk neivyksta, o per windows 8 store kur siunciaus tai ten pajungia, bet kartais jis ten nerodo ka paraso draugai, nu krc, per dekstopa tesiog nepajungia man to skype, kraun kraun, bet nieko nepakrauna..


Any solutions??? 

STEAM ACC PARDAVINĖTOJAS. SKYPE: STEAMACC52

Sveiki visi.

Turiu tokia problema su win 8 skype.

Zodziu as per kaledas gavau nauja pc su win 8, jis tesiog nepasijungia, paspaudziu ant jo ir kaska pakrauna ir nk neivyksta, o per windows 8 store kur siunciaus tai ten pajungia, bet kartais jis ten nerodo ka paraso draugai, nu krc, per dekstopa tesiog nepajungia man to skype, kraun kraun, bet nieko nepakrauna..

Any solutions??? 

 

Ištrink švariai skype, visus registrus pravalyk, ir atsisiųsk naujausią švarią versiją iš Skype.com arba filehippo.com puslapio, manau kad turėtų padėti, nes man pačiam buvo tokia problema. :) 

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

(redaguota)

Neklausyk nesamoniu.
Palik ta skype kaip yra.
Pagooglink ''old skype versions'' parsisiusi normalia darbalaukio versija puikiai veikiancia.
Pats ant 3 pc isbandes - jokiu problemu, sklandziai viskas veikia.
Va is cia pasiimk - http://www.oldapps.com/skype.php

O Tai kur is storo versija siuntes tai na*ui tokia nesamone ( na bent man asmeniskai, ir isvis tas metro stilius lempa kzk)

Redaguota , nario henris08

76561198120385233.png

Ištrink švariai skype, visus registrus pravalyk, ir atsisiųsk naujausią švarią versiją iš Skype.com arba filehippo.com puslapio, manau kad turėtų padėti, nes man pačiam buvo tokia problema. :)

Nope, radau pacios skype sukurta tema kaip apsioliuciai istrinti skype ir perinstaliuoti, tai buvau viska istrynes ir tapati registra, NOTHING.

STEAM ACC PARDAVINĖTOJAS. SKYPE: STEAMACC52

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4476 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...