Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalba del hosto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4907 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki pirkau hosta is gta-host.lt ir pas mane serve dabar nekrauna namu vartu ir kitu objektu ju visai nera.Gal kas zinote? duociau +rep ir visus flt jei padetumet ir jei tikrai veiks

Nereikia man tų FLT ir +rep... Eik i www.sa-mp.com, atsisiūsk SA-MP 0.3b R2 Windows Server, tada nueik i savo GM, pvz: TavoGm>Gamemodes>Band7.pwn, tada viska kopijuok. (Desinis klavisas>Select All) Tada atsidarai kur tu atsisiuntej SA-MP 0.3b R2 Windows Server, atsidaryk Pawno, ir padaryk Paste. Tada spausk F5, ir įdėk prie savo to GM (Pvz: Band7.pwn) ir pervadink kokiu band8.pwn, tada eik i server.cfg ir vietoj GAMEMODE0 band7.pwn (kaip pavidzys) rašyk band8.pwn...

Tikiuosi padėjai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki pirkau hosta is gta-host.lt ir pas mane serve dabar nekrauna namu vartu ir kitu objektu ju visai nera.Gal kas zinote? duociau +rep ir visus flt jei padetumet ir jei tikrai veiks

Nereikia man tų FLT ir +rep... Eik i http://www.sa-mp.com, atsisiūsk SA-MP 0.3b R2 Windows Server, tada nueik i savo GM, pvz: TavoGm>Gamemodes>Band7.pwn, tada viska kopijuok. (Desinis klavisas>Select All) Tada atsidarai kur tu atsisiuntej SA-MP 0.3b R2 Windows Server, atsidaryk Pawno, ir padaryk Paste. Tada spausk F5, ir įdėk prie savo to GM (Pvz: Band7.pwn) ir pervadink kokiu band8.pwn, tada eik i server.cfg ir vietoj GAMEMODE0 band7.pwn (kaip pavidzys) rašyk band8.pwn...

Tikiuosi padėjai?

pabandysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4907 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...