Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkit del NBA 2K14


spiritdust

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3649 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumiečiai :)

 

 

Gal galite man išaiškinti šiuos dalyku?

  • Kaip pataikyti baudas
  • Kai prasideda rungtynės, kaip man pašokti į ora
  • Kaip atimti kamuolį

 

Būtu dar vienas geras dalykas :) . Galit pasakyti kaip esate jūs nusistatę, nustatymus ant klavetūros (kad būtu patogiau žaisti)

 

 

Jaigu man padėsit, tada aš jums duosiu limited rep šiandien :)

Redaguota , nario Rule_Marlboro
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Baudas pataikyti gali naudodamas tą patį mygtuką su kuriuo meti į krepšį, tik su kiekvienu žaidėju reikia skirtingai palaikyti metimo raidę. Vieni išmeta greičiau, kiti lėčiau, tačiau metimo raidę turi palaikyti iki tada, kai žaidėjas užsikelia kamuolį virš galvos ir jau ruošiasi mesti.

2. Prasidėjus rungtynėms pašokti į orą turi naudoti tą pačią raidę su kuria ir atkovoji kamuolius ar blokuoji metimus. Nustatymuose ši parinktis vadinasi "Post Up" jeigu neklystu.

3. Norėdamas perimti kamuolį turi naudoti tą pačią raidę, kurią naudoji mesdamas į krepšį.

 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir dar vienas klausimėlis :). Kaip pasirinkti žalgirio komanda? Aiškiai jai galit išaišinkit :)

Sezone negali, nebent per quick game arba playoffs. Prisijungi>NBA2K14 atrodo (pats pirmas)>Switchini komandos kol randi eurolygos, o tada ir žalius.

Jei nori playoffs: Options>Game modes>Playoffs>Switchini komandas, kol randi Žalgirį.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sezone negali, nebent per quick game arba playoffs. Prisijungi>NBA2K14 atrodo (pats pirmas)>Switchini komandos kol randi eurolygos, o tada ir žalius.

Jei nori playoffs: Options>Game modes>Playoffs>Switchini komandas, kol randi Žalgirį.

O gal žinai, ką daryti kai pradedi mycareer ir aš noriu kad mane nupirktu kita komanda ka daryti? Kažka girdejau apie demand of trade (ar kaip ten) Galėtum paaiškint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

O gal žinai, ką daryti kai pradedi mycareer ir aš noriu kad mane nupirktu kita komanda ka daryti? Kažka girdejau apie demand of trade (ar kaip ten) Galėtum paaiškint?

Eik pas GM, ir pasirink temą ten kažkokią su trade, ten galėsi prašyt būt iškeičiamas, jei nėra tos temos dar, reiškias per mažai rungtynių sužaidęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3649 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...