Peršokti į turinį

Problema su NBA 2k14 MyPlayeriu...


vaidasz11

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3709 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki pacanai, kiek pastebėjau čia yra lošiančių NBA 2k14 tai nusprendžiau jūsų paprašyti pagalbos... Žodžiu atsitiko tokia bėda. Lošiau su Myplayeriu rungtynes ir mane pasodino ant suoliuko ten likus žaisti 4 kėlinio 5~ sekundėm. Nu ir mano komandos draugai prasižengė ir varžovai turėjo mesti baudas. Tai va ir kamuolys pasibugino pas teisėja :D Teisėjas tiem varžovam neduoda kamuolio ir taip sustojo visas žaidimas tik rodo kaip sirgaliai ploja :D Nu kadangi taip yra jau nutike man tai išjungiau rungtynes Quit and Save. Išsisaugojo viskas tvarkoj ir iškart įsijungiau per naują kad galėčiau užbaigti pilnai visa game ir krč dabar užkrauna rungtynes ir kai rašo paspauskite space migtuką, aš jį paspaudžiu ir man išjungia NBA :D Nežinau kaip čia taip sugebėjo susibuginti viskas :/ Bet krč negaliu pabaigti game nes susibugino ir išjungia visą žaidimą.

Už pagalba atsiskaitysiu +5 rep.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3709 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...