Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4484 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi persirašiau windowsus į xp ir prasidėjo tokios nesamonės, kad žaidžiant cs ir bandat kalbėti girdisi labai didelis aidas, čirškimas. Kalbant per skype, šnekant į vacaroo (http://vocaroo.com/) būna viskas kuo puikiausiai.

Žino, galbūt kame bėda ir kaip ją susitvarkyti?

1e1db1c719e6e0a5dedcff28e1334f3c676.png

 

Vieni tik loja , o kiti raportuoja. Taip ir skinasi kelią link moderatorių tarpo

Galbūt dėl to, kad per ilgai laiką nuspaustą K raidę, arba aidas susidaro kai kalba daugiau nei vienas žmogus įskaitant tave. Šiaip gali panaršyti Counter-Strike 1.6 - Voice nustatymus per Options.

 

Šiaip nustatymus siūlyčiau kažką panašaus į tai, žinoma Voice transmit volume, dar gali truputį padidinti: 
CSS-voice.jpg

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Galbūt dėl to, kad per ilgai laiką nuspaustą K raidę, arba aidas susidaro kai kalba daugiau nei vienas žmogus įskaitant tave. Šiaip gali panaršyti Counter-Strike 1.6 - Voice nustatymus per Options.

 

Šiaip nustatymus siūlyčiau kažką panašaus į tai, žinoma Voice transmit volume, dar gali truputį padidinti: 

CSS-voice.jpg

bandant šnekėti į tą "test micraphone" išjungus garsą, aidas ir čirškimas vistiek yra. Sakyčiau garsai iš ausinių girdėtusi, bet kaip jos išjungtos variantas tas pats. Kokybė kažkokia xujova, labai iškraipo balsą

Vieni tik loja , o kiti raportuoja. Taip ir skinasi kelią link moderatorių tarpo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4484 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...