Peršokti į turinį

Firs MedieVal spawnas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3659 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

na ir kas kad youtube ? rask toki seeda + pastatyti viską užtrunka darbo įdėta.

 

Rasti seed'ą?

Pff.

Man truktų 5min.Tesiog į youtube nueini arba worldedit atsisiunti ir statai...

O,jei iš youtubės statai tai niekam neįdomu,bet esmė tame,kad čia darbo beveik neįdėta.Būtų įdėta būtų buvę,tavo statiniai,Ne Madness64(ir t.t)Tad nesakyk kad čia jau tiek darbo įdėta na aišku tokie vaikai kaip tu galvoja:Nueisiu žinai į youtubę,worledit'ą parsisiūsių ar gerą seed'ą susirasiu...Beto ant 1.7* versijos yra beveik visi seed'ai tobuli.Beto iš youtubės nėra sunku pastatyti.Tai tesiog atsipalaiduoji dedi blokus vieną po kito ir į youtub'ę žiūri.Ir man neįdomu kad pastatyti užtrunka laiko.Jeigu normaliai su galva mastysi tai ir pats gali ką nors gero pastatyti+Tas tavo sakinys:rask toki seeda+pastatyti viską užtrunka darbo įdėta,Tai kaip sakiau seed'ą lengva rast,pastatyti užtrunka,bet čia neesmė,o darbo įdėta nė velnio nes jeigu būtų įdėta darbo tu būtum visą tai statęs ar bent kažką padaręs dabar tik seed'ą susiradai ir yt isijungiai statai...Ždž nesigilinsiu į šitą temą,nes dar -rep pradėsi dėti.

P.S.Labai būtų įdomu tavo pastatus pamatyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai gražu, bet tas parkour'as man labai jau kliuvo. Sugadino viską. Reikėjo jį kur po žeme daryt ar kažką tokio, gal kur toliau... Ir dar man vienas dalykas kliuvo, kad labai jau ta žolė detali, na ta prasme nelygi, galėjai palyginti. O taip maladiec, labai gražu. 9/10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na ir kas kad youtube ? rask toki seeda + pastatyti viską užtrunka darbo įdėta.

naudojant Worldpainter per 2 minutes gali tokį pasidaryt. Neskaitau kaip darbo, o įžvelgiu paprasčiausią kopijavimą.

Kanalas : http://www.youtube.com/user/Madnes64

Trumpa išvada tokia, kad statyk pagal savo fantaziją, o ne ieškok lengviausio kelio. Nes vertint galiu tik parkour'ą nors ir tas yra bjaurus. Manau suprasi mane ir jei esi protingas priimsi kritiką

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

 Sugadino vaizdą , kad tie visi nameliai toli nuo kito pvz.: Yra shopas po 30 blokų antras shopas.... Sunku susiarentuoti tam spawne . Parkour'as spawne nieko gero nereiškia , jeigu viską padariai Medieval , gražiai tai kam tas parkouras , geriau po žeme statyt ar toliau . Jeigu jau namai copinti iš YouTube daugiau jų pristatytum . 5/10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3659 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...