Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bet negi neturi kas įdėjų kaip juos užbaigt?!

Vienas iš variantu leisti ddos arba sužinoti kur stovi serverinės tokios kaip gta-host.lt ir padegti ;D

Šiaip jei rimtai tai nieko čia nepakeisi nebent su tokiais video kuriuos tu kuri vaikai susiprotės pagaliau ir vietoj tu keliu lt tarkim 5-10 nusipirks ledų arba dar kažką. Nes leisti pinigus ant šudserveriu yra tiesiog beprasmiška nes vistiek taip ar taip žlugs.

+ Noriu pakalbėti ir apie kitokius serverius irgi taip vadinamais šudserveriais tai yra didesni ir daugiau lankomuma sulaukiantis projektai tarkim duosiu pavizdi Great-Life.lt buvo toks projektas ar vis dar yra nepamenu jau,tai prieš mėnesi startavo o gi ką padarė ? O gi pasileido salg gm edita nu ten biški spalvas pakeitė ir mapp o šiaip viskas tas pats,tai tokie serveriai irgi ilgai nesilaiko....

  • Teigiamai 1

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Vienas iš variantu leisti ddos arba sužinoti kur stovi serverinės tokios kaip gta-host.lt ir padegti ;D

Šiaip jei rimtai tai nieko čia nepakeisi nebent su tokiais video kuriuos tu kuri vaikai susiprotės pagaliau ir vietoj tu keliu lt tarkim 5-10 nusipirks ledų arba dar kažką. Nes leisti pinigus ant šudserveriu yra tiesiog beprasmiška nes vistiek taip ar taip žlugs.

+ Noriu pakalbėti ir apie kitokius serverius irgi taip vadinamais šudserveriais tai yra didesni ir daugiau lankomuma sulaukiantis projektai tarkim duosiu pavizdi Great-Life.lt buvo toks projektas ar vis dar yra nepamenu jau,tai prieš mėnesi startavo o gi ką padarė ? O gi pasileido salg gm edita nu ten biški spalvas pakeitė ir mapp o šiaip viskas tas pats,tai tokie serveriai irgi ilgai nesilaiko....

Nuo kada GTA-HOST.LT turi serverinė? :D Jie nuomoja VPS kokį, arba iš serveriai.lt serverinę ir viskas. ._.

 

tai čia kaip skaitos ar jei aprašyti nesugeba bet jei pvz serveris geras gm unikalus ir pnš  bet tipo jei kaškas tame projekte blogai p.s Šūdina svetainė ne tokia kaip kokiam dog berry ar lmg, sarg ir pnš tai čia jau šūdinas skaitysis ? ;)

Bent jau aš tai serverio unikalaus nesu matęs kuris butu aprašytas su skurdžiu aprašymu. Nes kur skurdus aprašymas ten ir eilinis serveris.

  • Teigiamai 1

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...