Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriamas Projektas [Apelsinas.eu]


RivaldisR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki gameriai,buvau biškeli nušalintas nuo forumo,bet gryžau bei noriu pasiskelbti apie besikurianti minecraft projektą. Serverio pavadinimas apelsinas.eu. Serverio stilius Prison/Survival/Pvp. Spėju jūsų komentarai tokie "Šudservis ir t.t", bet aš nemanau kad toks pas mane serveris gausis tikrai stengsiuos dėl šito projekto ir manau tikrai kas nors pavyks :)

 

Biški apie serveri serveris susidaro iš daug rangų. Visas veiksmas prasideda Kaleime. Pirmas rangas C o paskui kyla B,A, paskutinis kaleimo rangas yra E o po jo jau eina. Laisvas o Nuo Laisvo prasideda Prisiprantantis,Patyręs,Įgudęs ir panašus rangai :) manau tikrai nebus eilinis servas ir bus viskas geraj. Serverio Kūrimo procentai yra tokie ~62% ir buildinimo darbai beveik baigti. Teliko sistemos ir pora pastatų.

 

Daug tikrai neprašau ir nenoriu,kad visos mano pastangos būtų nuėjusios šuniui ant uodegos. Todėl laukiu savanoriu į skype:freestulo

 

VPS Informacija

 

RAM - 4 GB

SWAP-1200 MB

HDD-80 GB

CPU Intel - 4.4 Ghz

 

 

 

-Nenuvilkit manęs. Aš nenuvilsiu jūsų :)

 

 

Pagarbiai -EnŠtein-

 

 

~~Kameros~~

5c31ba4a9a086dd491f4990b6f6eed25481.png

 

~~Valgykla~~

000159bb047e8568d95aa4eaeefdfe35701.png

 

~~Salė~~

961ea2fb6be5a7c5f6dc5053b991a9be902.png

 

~~Plotai~~

878f003d6f8bad369055b0509d5752e0949.png

 

~~Kepykla~~

2ff7a51a3406c9e113636c31e55b3727816.png

 

 

Šiandienai užteks ryt aprašysiu sistemas :)

Redaguota , nario -EnŠtein-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kodėl gi Eilinis ? :o

Čia tas viduriukas tarp šūdservio ir unikalaus.

O unikalaus nepasieksit, neperkurdami pačio žaidimo stiliaus. (turiu omeny žanro)

Kadangi tokio stiliaus serverių yra nelabai daug, tai dar galima vadint eiliniu.

Redaguota , nario aLTeR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu čia tas viduriukas tarp šūdservio ir unikalaus.

O unikalaus nepasieksit, neperkurdami pačio žaidimo stiliaus. (turiu omeny žanro)

O perkurti neapsimoka, nes visi siekia tik žaidėjų skaičiaus, o unikalumas mažina.(Lietuvos mc serveriuose bent)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu čia tas viduriukas tarp šūdservio ir unikalaus.

O unikalaus nepasieksit, neperkurdami pačio žaidimo stiliaus. (turiu omeny žanro)

Aš tą tai tikrai suprantu :) Ateitį gal bus kas nors geriau. bet tikrai nenuvalkiotas serveris bus :) mane ne kokie 11-12,bet kokį serverį ir kviečiu tik savo draugus ir duodu visiem vipus jei tokie yra,arba gamemode....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu, prie ko čia unikalumas, kai pagal aprašymą, viskas atitinka mcprison serverį, o gale pridėti papildomai rangai, primenantys eilinius RPG serverius, tu tiesiog sujungei du, pačius bjauriausius ir daugiausiai kopijuojamus žanrus į vieną, dar kartą, prie ko čia unikalumas?

 

P.S.

Nežinau, gal bus ir visai nieko, bet mano galva, sujungus tokius du atskirus tipus, bus nesąmonė... Š + Š = 2Š

 

P.P.S.

Negalėdamas sukurti kažko savo, t.y., neturėdamas Java kodavo įgūdžių, apie kažkokį unikalumą apskritai nelabai gali kalbėti, nes nieko unikalaus padaryt ir negalėsi...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nesuprantu, prie ko čia unikalumas, kai pagal aprašymą, viskas atitinka mcprison serverį, o gale pridėti papildomai rangai, primenantys eilinius RPG serverius, tu tiesiog sujungei du, pačius bjauriausius ir daugiausiai kopijuojamus žanrus į vieną, dar kartą, prie ko čia unikalumas?

 

P.S.

Nežinau, gal bus ir visai nieko, bet mano galva, sujungus tokius du atskirus tipus, bus nesąmonė... Š + Š = 2Š

 

P.P.S.

Negalėdamas sukurti kažko savo, t.y., neturėdamas Java kodavo įgūdžių, apie kažkokį unikalumą apskritai nelabai gali kalbėti, nes nieko unikalaus padaryt ir negalėsi...

Tj aš ir nešneku apie unikalumą dar karta kartoju.... -_-

Redaguota , nario -EnŠtein-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skirtumas tarp manęs ir tavęs, tik toks, jog aš bent kažką sukurčiau, o tu tik sudėlioti kitų žmonių atliktą darbą gali, gaideli... ;)

Enšteinai aš jam neatleisčiau kad jis tave įžeidė su žodžiu "gaideli..." ProGreen esi matomas forume labai ir moki pasireikšti bet per daug keli save į dausas. Ta prasme primeti viską išmanančiu žinovu pats gaideli nusileisk ant žemes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...