Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl iPhone 5/5S


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3358 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pavadinimas aiškiai pasako, apie ką bus pati tema. Taipogi nelabai radau temų apie šiuos telefonus, dėl to kuriu naują.

Pats esu nusižiūrėjęs iPhone 5 ar 5S, kadangi pats jau esu turėjęs nemažai android telefonų, šiuo metu turiu LG G2, esu patenkintas, bet noriu išbandyt kažką naujo, kažką kitokio, tad mano akys nukrypo į iPhone. Domina tik 5 ar 5S.

Tad turiu kelis klausimas:

 

  1. Kuom skiriasi iPhone 5 ir iPhone 5S?
  2. Kas yra neverlock?
  3. Kuom skiriasi atrištas, nuo neatrišto?
  4. Gal kas turit patys, gal pasidalinsit kokia patirtim? Kodėl verta pirkt, arba kodėl neverta?

Taipogi nelabai laukiu tokių komentarų kaip "pasigooglink" ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 


  • Kuom skiriasi iPhone 5 ir iPhone 5S? Skiriasi gali paziureti cia 

http://www.mobili.lt/lt/telefonai/apple/iphone_5_16gb.html


http://www.mobili.lt/lt/telefonai/apple/iphone_5s_16_gb.html


ir tiesiog sulygint.


  • Kas yra neverlock? Neverlock tai reiskia kad jis niekada nebuvo suristas.
  • Kuom skiriasi atrištas, nuo neatrišto? Atristas reiskia kad tu visada gali ideti bet kokia sim kortele. O neatristas tai reiskia kad jis priristas prie kazkokio tinklo. pvz TELE2 Ir kol neatrisi visada reikes naudoti tik TELE2 sim kortele
  • Gal kas turit patys, gal pasidalinsit kokia patirtim? Kodėl verta pirkt, arba kodėl neverta? Verta todel kad tai nera kazkoks android. Jie "LABAI" skiriasi vienas nuo kito. Androidas galima pasakyti yra paprasta sistema. O jau Apple iOS yra kaip atskiras pasaulis. Tu ji laikai kaip koki augintini ^^ as uz iOS o ne uz android. Tai kad siulau butinai isbandyti Apple produkcija. Beto geriausiai imk nauja telefona ir neinstaliuota. Nes jeigu ka pridarysi ir neturesi Apple ID ir slaptazodi o tai daznai buna. Tai reikes moket didelius pinigus. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip suprast nebuvo surištas?

O naujo aš nelabai noriu, kadangi pinigai to neleis, meginsiu su kuom nors keist savo LG G2, galbūt su nedidele priemoka.

Nebuvo suristas - reiskia kad nupirkus is salono telefona, galima naudot bet kuria sim sim kortele.

Suristas - reiskia kad nupirkus is salono tel, galima naudot tik pvz tele2 sim kortele (priklauso nuo salono)

Atristas - reiskia kad nupirkai is salono surista, bet paskui uz pinigus (ar pan.) atsirisai.

 

Na o siaip man paciam patinka Apple irenginiai ziauriai. Nu bet tu turi LG G2, irgi labai gera tel.

Tavo vietoj palaukciau kol Apple isleis tel su didesniu ekranu, tada tik keisciau i ta.

Nes tie 5/5S/5C labai jau maziukai (bent jau man).

Perejus nuo G2 i 5S, tikrai man atrodo pajausi diskomforta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 11 mėnesių...

Naudojau Iphone 5c , galima sakyti labai patogus telefonai , nors man daug kas sakė kad čia lievi telefonai ir t.t bet nusipirkau pabandžiau ir labai patiko , pats iOS yra nuostabus jis nelagina nors kiek tu programu be įjungtum su iOS sistema nenaujinta buvau apie metus laiko per šita laiką sistema nebuvo nei karto užlaginus ar kitaip užstrigus , o va to paties nepasakyčiau apie kitas sistemas , praeina pora metu viskas gali mesti telefoną nes lagina kaip Š ... žodžiu aš už iOS !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3358 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...