Peršokti į turinį

Padekit del /pirktinama


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4921 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

kaip privaziuoju prie namu ir rasau /pirktinama man raso Turetume Buti Automobiliu turguje !!!!!! padekit

-------------------

padejot +rep

Cia yra neatsibuginantis bugas ir jo niekaip neistaisysi man dar RudiS sake kad jo niekas ir niekaip neistaisys ,netgi galiu pasakyti koks cia pas tave Gm'as Role-Play.lt kuri paplatino gta-onlin'e gta-support'e. Ir cia dar sitame Gm'e yra neistaisomas bugas su bankomatu /sukurtiacc Tai vat

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip privaziuoju prie namu ir rasau /pirktinama man raso Turetume Buti Automobiliu turguje !!!!!! padekit

-------------------

padejot +rep

Cia yra neatsibuginantis bugas ir jo niekaip neistaisysi man dar RudiS sake kad jo niekas ir niekaip neistaisys ,netgi galiu pasakyti koks cia pas tave Gm'as Role-Play.lt kuri paplatino gta-onlin'e gta-support'e. Ir cia dar sitame Gm'e yra neistaisomas bugas su bankomatu /sukurtiacc Tai vat

:DDDDD Viska imanoma pasidaryti, tiesiog reikia pakeisti vietoj /pirktinama i koki nors pickupa. O su komanda /sukurtiacc tai dar nebuvau susidures.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4921 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...