Peršokti į turinį

Hns admin pack (Mano pirmas) v2.8


LaGGeR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Sukūriau savo pirmą admin pack. Visada tik sau susikurdavo ir laikydavau, o dabar noriu kad jūs ivertintumėte mano darbą.

Apie sį pack'a MANAU, KAD JUM PATIKS MANO STILIUS, O JIS YRA TOKS:

Aš nepalieku ant pluginų (pvž PTB (phantotek team balancer) kokių nors.. pranešimų. Pavyždžiui: "ernestas was tranfered to terrorist" ir t.t.

Tokių sakinių nepaliekų ir visas išemu. Pavyždžiui ant hns plugino, skaičiuoja laika ne: you have %s to hide, o skaičiuoja tik skaičius. :)

Arba nerašo ready or not, here we come! O jeigu kur yra reikalingi sakiniai, aš juos išverčiau į lietuvių kalba :)TIKIUOSI SUPRATOT MANO STILIŲ

Pradedam:

Modas:

Hide'n'Seek v2.8

Apie sį modą:

terroristai (bėgliai - hiders): Turi bėgti nuo policininku, kad jų nepagautų, slėptis ir t.t. :)

Counter-terroritai (gaudytojai - seekers): Turi gaudyti terroristus, pasitelkus visu protu, nes terroristai (kietesni, patyre) gali greit apgauti. Pats lošiau šitą modą, žinau ką sakau :)

Sudėtis:

Amxmodx - 1.8.1

Metamod - p-1.19p32

Booster - 2.4.0.0 (jeigu norite, kad veiktu boosteris, turite jį įjungti per: addons/metamod/plugins ir ant galo prideti dar viena L raide, nes as jį isjunges)

Dproto - 0.8.86

Mmtimer - oficialus

Pluginai:

  • [*:1nqozm0i] frostnades.amxx - sušaldo žmogų, ir jis eina tik ant 150speed..
    [*:1nqozm0i] hidenseek.amxx - hns modas
    [*:1nqozm0i] uq_jumpstats.amxx - Jumpai
    [*:1nqozm0i] uq_jumpstats_tops.amxx - Jump'u topai
    [*:1nqozm0i] afkkicker.amxx - afk kickintojas
    [*:1nqozm0i] alltalk.amxx - gali visi kalbėt, gyvi mire nesvarbu
    [*:1nqozm0i] auto_join_on_connect.amxx - kas tik prisijunge iškarto automatiškai perkeliamas į ta komanda, kurioje trūksta žaidėjų,
    [*:1nqozm0i] specinfo.amxx - Rodo, kas tave specina (žiūri) ir ka jis tuo metu spaudžia :)
    [*:1nqozm0i] ptb.amxx - Lygina team'as
    [*:1nqozm0i] speedometer.amxx - spidometras (rodo greiti)

Apie uq_jumpstats.amxx:

- Aš esu išjunges visus jump'us, palikes tik SBJ, LJ, BHOP, SCJ, CJ ir panšius. O DD+wj ir t.t. nepalikes. Taip, kad juos įjungti galite: addons/amxmodx\configs\uq_jumpstats įijungiate config. SUsirandate eilutes:

// For what technique stats enable
kz_uq_lj 1
kz_uq_cj 1
kz_uq_bj 1
kz_uq_sbj 1
kz_uq_wj 1
kz_uq_dcj 1
kz_uq_mcj 1
kz_uq_drbj 0
kz_uq_drcj 0
kz_uq_ladder 
kz_uq_ldbj 0

// Max,Min block to show in edge
kz_uq_max_block 290
kz_uq_min_block 100

// Minimum Prestrafe to show
kz_uq_min_pre 60

// For what Extra technique stats enable
kz_uq_scj 1
kz_uq_dscj 0
kz_uq_mscj 0
kz_uq_dropscj 0
kz_uq_dropdscj 0
kz_uq_dropmscj 0
kz_uq_duckbhop 0
kz_uq_bhopinduck 0
kz_uq_realldbhop 0
kz_uq_upbj 0
kz_uq_upsbj 0
kz_uq_upbhopinduck 0
kz_uq_multibhop 0
kz_uq_dropdcj 0
kz_uq_dropmcj 0

ir ten kur nulis įrašote "1"

- Dar... Padaryta, kad tik terroristai (bėgliai - hiders) gali matyti stats. Manau taip geriau, nes mentai gali šokinėti, o ne gaudyti :) Jeigu norite atstatyti, einate ten pat susirandate eilute:

// Enable stats for team (0=all,1=T,2=CT)

kz_uq_team 1

ir padarote "0"

- Dar padaryta, kad prestrafe rodytu prieš šuoli. ( atstatyti, kaip nežinau, bet šitaip yra geriau, patikėkit ;))

Apie spidometra

- Jeigu mokate nušokti daugiau kaip 240.. ir jūsų šuolį rodo visiems, manau spidometras nekliūtis, bet jeigu jūs nenušokate daugiau... Jį išjunkite :) Nes jis užstoja stats ir nieko nematyti! :D

Apie ptb

Jis padarytas irgi be teksto, rodo tik uz ka tave kick ( jeigu iskikina) ir chate rodo pvž: Jus turite 15 sec pajudėti :) ir nuo 15 mažėja. Paskui 10, 5 ir kick :P!! :D

Packa kuriau aš. Viska dėjau tik iš: http://www.amxmodx.org

viskas redaguota manęs.

JEIGU MANOTE, KAD RIPINAU, PARODYKIT IŠKUR RIPINTA!! TADA LAIKYSIU SAVE RIPERIU VISAM GYVENIMUI!!

Štai ir viskas, beliko tik siųstis:

failai.lt

rapidshare

zippyshare

rinkis! :)

(Dydis: 62.97MB)

Beje.. Nueikite y dproto.cfg ir ten apacioje rasite eilutes:

SubServer_RedirectCommand = connect Jusu ip:portas

SubServer_IP = Jusu ip

Viskas parasyta, ko reikia :)))

Visus cvarus nusistatot: server.cfg nes ten belenkas :) Tik nekeiskit kas yra gale... Nes padarysite serveri 10aa.. o tada bus blogai.

P.S Y sita admin packa sudejau modelius, sprites ir mapus nes gali but kad nuo mapu metys error, kad ner to.. ano.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 40
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Iš aprašymo atrodo neblogai . Reiks išbandyti.

Patarimas tau : Tokiomis didelėmis raidėmis nerašyk , nes gadina aprašyma . O aprašymas irgi daug ką reiškia .

Aciu. Zinosiu :)

maldec geras aprasymas tik ten biski su booster nesupratau kaip ji ten ijunkti ? bet vistiek + rep zu admin pack

Labai dekoju :) Jy ijungti galima plugins faile. Jis yra metamod'e ant galo prirasai l raide (lietus, ledas ir t.t.) ir viskas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...