Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[Parduodu/Keičiu] CSGO STEAM ACC


Jason_C

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nu iš temos čia ir taip aišku, ką aš parduodu. Parduodu steam paskyrą su CS GO žaidimu, na nežinau ko jum ten labai reik iš nuotraukų, tai keliu vac status ir game library. Tikrai neįtikinėsiu jūsų kažkaip , kad ten neapgavikas ir panašiai, tiesiog žinau , kad esu toks žmogus, kuriam apgavystes tikrai nerūpi, jei parduodu tai parduodu. Atsiskaitymas banku 14LT , atsiskaitymas sms žinute ar papyldymu 25LT.

 

Domintu keitimai į unikalius 2-3 logotipus, nebetkokius, labiausiai reikėtų gaming logotipų. (SU .psd failu)

Na nežinau, kas turit ką pasiūlyt tiesiog rašykit čia ar man į skypę: blackdance3 , tikrai mielai susirašysiu su jumis ir aptarsim jūsų pasiūlymą už steam paskyrą.

 

Kviečiam , kviečiam , perkam , keičiam :)                         (Žmonės, kurie pakviečia ir po 2min sako, kad ai nepirks, nes kviečia , kad daugiau turėtų žmonių skypes paskyroj nekvieskit, nes blokinsiu iškart).

 

Nuotrauka [Daryta vakar]:

 

4e616bcfd940a0216657ed52c355bcb199.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...